• امروز جمعه سی و یکم فروردین 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات دستگاه

مزایده

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

جلسه بصیرت دینی سرکشیک ها بقعه امامزادگان ناصر و یاسر طرقبه برگزار شد

جلسه بصیرت دینی سرکشیک ها بقعه امامزادگان ناصر و یاسر طرقبه برگزار شد

طرقبه، سمانه جاوید/ جلسه بصیرت دینی سرکشیک ها و ناظمین کشیک آستان مقدس امامزادگان ناصر و یاسر علیهما السلام با حضور مسئولین این بقعه در تالار حکمت برگزار شد.

 پنج شنبه 23 دی 1395   128  0      

به گزارش خبرنگار افتخاری اداره اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی جلسه بصیرت دینی سرکشیک ها و ناظمین کشیک آستان مقدس امامزادگان ناصر و یاسر علیهما السلام با حضور مسئولین این بقعه در تالار حکمت برگزار شد.
 
در این جلسه بعد از تلاوت قرآن کریم، هاشم افشاریان، مدیر امور خدام و خدمات زائرین و حراست داخلی آستان مقدس امامزادگان یاسر و ناصر علیهما السلام ضمن تشکر از خدمات تمامی سرشیفت ها و ناظمین کشیک به توضیح اقدامات اخیر این معاونت پرداخت.
 
افشاریان اظهار کرد: با تدبیر دعوت از عکاس ویژه خدام، از خادمان عکس پرسنلی گرفته شده و برای 98% از خادمین کارت های شناسایی خدمت صادر شد.
 
وی افزود: از اول بهمن ماه خادمان با فرم های ارزشیابی جدید سنجیده خواهند شد.
 
در ادامه جلسه حجه الاسلام علی خیاط مدیر فرهنگی قرآنی آستان مقدس امامزادگان ناصر و یاسر علیهماالسلام ضمن اشاره به فرموده امام حسن عسکری(ع) ادامه داد: خادمان با قلب، زبان و دستشان در خدمت بزرگواران بوده و در راه ترویج دین نقش زیادی داشته و در درجات بالای بهشت همراه اهل بیت(ع) خواهند بود.
 
خیاط ابراز کرد: خادمان به عنوان متوسلین و متصلین به خاندان اهل بیت طهارت(ع)، باید الگو مردم در رعایت شئونات اسلامی باشند.

وی اذعان داشت: کتابخانه ای در دارالقرآن به منظور استفاده خادمان شیفت در زمان فراغت در خدمت فراهم شده شده است.
 
جلسه بصیرت دینی با سخنرانی محمد حسین جمشیدیان مدیر اجرایی آستان مقدس امامزادگان ناصر و یاسر علیهما السلام ادامه یافت.
 
جمشیدیان گفت: تمام تلاش مسئولین این مجموعه فراهم کردن رفاه زائرین بوده و به همین منظور نسبت به تفکیک ورودهای زائران مرد و زن اقدام کردیم.
 
وی تصریح کرد: وقف جمعی یکی از اقداماتی است که به همت بسیاری از خیرین آغاز شده و خادمان و زائران زیادی در این طرح مشارکت داشته اند.
 
مدیر اجرایی آستان مقدس امامزادگان ناصر و یاسر علیهما السلام تشریح کرد: همه خادمان در تبیین و شناساندن این طرح به زائران و مجاوران نقش اساسی دارند.

جمشیدیان توضیح داد: در ماه محرم و صفر 14760 نفر از عزادران در این آستان مقدس اطعام شده که مشارکت 52%مردم را به همراه داشت.
 
در پایان این مراسم مسئولین به سوالات سرکشیک ها و ناظمان کشیک پاسخ دادند.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار