• امروز چهارشنبه بیست و هشتم شهریور 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات دستگاه

مزایده

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نشست تخصصی وقف در روستای شهرستانک شهرستان جغتای برگزار شد

نشست تخصصی وقف در روستای شهرستانک شهرستان جغتای برگزار شد

جغتای، محمد نظری/ نشست تخصصی وقف در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) روستای شهرستانک جغتای با سخنرانی رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان در جمع خواهران بسیجی برگزار شد.

 پنج شنبه 20 مهر 1396   51  0      

به گزارش خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، نشست تخصصی وقف در مسجد حضرت ابوالفضل(ع)  روستای شهرستانک جغتای با حضور 50 نفر از بانوان بسیجی برگزارشد.

حجت الاسلام حسین خانی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جغتای در این مراسم بیان داشت: امروز سنت حسنه وقف با توجه به نیات جدید و متناسب با نیازمندی های جامعه می تواند بسیاری از مشکلات مردم را برطرف کند.

وی با اشاره به اهمیت وقف و تبیین آن برای نسل های جوان گفت: باید با همکاری نهاد های فرهنگی، بسیج، اعضای شورای اسلامی  و دهیاران در روستاها جایگاه وقف  را در بین مردم و نسل جوان ترویج داد .

رییس اداره اوقاف و امور خیریه جغتای ضمن بیان آثار و  برکات وقف و با اشاره به مشکلات روستا، اظهار کرد: با سنت حسنه وقف می توان بخشی از این مشکلات را مرتفع کرد .

در ادامه حجت الاسلام خانی از خواهران بسیجی دعوت به شرکت در وقف مشارکتی کرد که در این جلسه 10 جلد کلام الله مجید وقف مساجد روستای شهرستانک جغتای شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار