استان خراسان رضوي
جغتای، محمد نظری/ نشست تخصصی وقف در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) روستای شهرستانک جغتای با سخنرانی رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان در جمع خواهران بسیجی برگزار شد.
پنج شنبه 20 مهر 1396    
بازدید: 31
به گزارش خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، نشست تخصصی وقف در مسجد حضرت ابوالفضل(ع)  روستای شهرستانک جغتای با حضور 50 نفر از بانوان بسیجی برگزارشد.

حجت الاسلام حسین خانی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جغتای در این مراسم بیان داشت: امروز سنت حسنه وقف با توجه به نیات جدید و متناسب با نیازمندی های جامعه می تواند بسیاری از مشکلات مردم را برطرف کند.

وی با اشاره به اهمیت وقف و تبیین آن برای نسل های جوان گفت: باید با همکاری نهاد های فرهنگی، بسیج، اعضای شورای اسلامی  و دهیاران در روستاها جایگاه وقف  را در بین مردم و نسل جوان ترویج داد .

رییس اداره اوقاف و امور خیریه جغتای ضمن بیان آثار و  برکات وقف و با اشاره به مشکلات روستا، اظهار کرد: با سنت حسنه وقف می توان بخشی از این مشکلات را مرتفع کرد .

در ادامه حجت الاسلام خانی از خواهران بسیجی دعوت به شرکت در وقف مشارکتی کرد که در این جلسه 10 جلد کلام الله مجید وقف مساجد روستای شهرستانک جغتای شد.