• امروز چهارشنبه بیست و هشتم شهریور 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات دستگاه

مزایده

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نفرات برتر بخش آقایان چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم  مشهد اعلام شد

نفرات برتر بخش آقایان چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم مشهد اعلام شد

رییس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک مشهد نفرات برتر مرحله شهرستانی چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف مشهد در بخش آقایان را اعلام کرد.

 دوشنبه 18 تیر 1397   64  0      

حجت الاسلام محمد صفرپور، رییس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک مشهد در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، بیان کرد: مرحله شهرستانی چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم مشهد در بخش آقایان از 13 تا 15 تیرماه در مهدیه امام خامنه ای(مد ظله العالی) برگزار شد.
 
وی با اشاره به برگزیدگان مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات در بخش آقایان، افزود: جعفر علی پور، اکبر روکی و سید جواد امیری در رشته اذان و سید حامد حسینی، سید حجت ترحمی و حمید جاودانی در رشته ترتیل نفرات اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
 
صفر پور در ادامه گفت: در رشته حفظ 5 جزء مجید غلامی، محمد رضا حسینی و محمد مهدی فاضلی به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.
 
رییس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک مشهد، تصریح کرد: در رشته حفظ ده جزء سید حمید رضا جاوید شفیعی، حامد صدیق و مصطفی صابریان با کسب رتبه های برتر به مرحله استانی راه یافتند.
 
وی اظهار کرد: در رشته دعاخوانی مجتبی فردوسیان، سجاد نوری و محمد جواد محسن زاده و در رشته قرائت مهدی شجاع، حسین پورکویر و علی اکبر لطفی پورنیز حائز رتبه‌های برتر شدند.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار