کد خبر : 337034

تاریخ درج خبر : چهارشنبه 23 بهمن 1398
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان خراسان رضوي
• بازدید مسئول امور استان‌های سازمان اوقاف از پروژه های سرمایه گذاری موقوفات گوهر شاد و عبد الله رضوی
مسئول امور استان‌های سازمان اوقاف و مدیران کل اوقاف خراسان های شمالی، رضوی و جنوبی، سیستان و بلوچستان و هرمزگان از مرکز پرورش دام سبک و سنگین و پرورش ماهی موقوفات گوهرشادآغا و عبدالله رضوی درطرقبه و شاندیز بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، صبح امروز جلسه منطقه شرق کشور با حضور حجت الاسلام و المسلمین روحانی نژاد، مسئول امور استان‌های سازمان اوقاف و امور خیریه و مدیران کل اوقاف و امور خیریه خراسان های شمالی، رضوی و جنوبی، سیستان و بلوچستان و هرمزگان در محل سالن جلسات اداره کل اوقاف خراسان رضوی برگزار شد.

همچنین حجت الاسلام و المسلمین روحانی نژاد و مدیران کل اوقاف و امور خیریه خراسان های شمالی، رضوی و جنوبی، سیستان و بلوچستان و هرمزگان از موزه وقف اداره کل اوقاف استان،  مرکز پرورش دام سبک و سنگین و پرورش ماهی موقوفات گوهرشادآغا و عبدالله رضوی در شهرستان طرقبه و شاندیز بازدید کردند.

بازید مسئول امور استان های سازمان اوقاف به همراه مدیران کل از مجتمع آموزشی و درمانی موقوفه عبدالله رضوی شاندیز و زیارت آستان مقدس امامزادگان یاسر و ناصر علیهما السلام پایان بخش سفر این هیئت بود.