• امروز یک شنبه پانزدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برنامه زمان بندی مسابقات قرآن کریم سال 92 رونمایی شد

برنامه زمان بندی مسابقات قرآن کریم سال 92 رونمایی شد

از برنامه زمان بندی سی و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم استان خراسان رضوی رونمایی شد.

 شنبه 7 بهمن 1391   5710  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف خراسان رضوی مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: استان خراسان رضوی اولین استانی است که قبل از شروع سال جدید سی و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم را در کشور شروع کرده است.
 
حجت گنابادی نژاد گفت: برنامه سی و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم در 7 گام مشخص شده است که اولین گام این برنامه با شعار لبیک یا رسول الله در هفته وحدت شامل: تشکیل ستاد استانی به ریاست استاندار خراسان رضوی، تحویل احکام کمیته های استانی و اعلام اولویت ها و تدابیر این دوره از مسابقات توسط استاندار خراسان رضوی با برگزاری این جلسه محقق شده است.
 
وی گفت: دومین گام از این برنامه که همزمان با دهه مبارکه فجر است تشکیل ستاد های شهرستانی و دستگاههای اجرایی گروه الف می باشد.
 
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی در خصوص سومین گام از این برنامه گفت: تشکیل ستاد های مناطق شهری مشهد، شهرهای بزرگ استان، آموزشگاههای آموزش و پرورش، روستاها و دستگاههای اجرایی گروه ب از برنامه های این گام است که در ایام میلاد امام حسن عسکری علیه السلام در تاریخ 22بهمن تا اول اسفند انجام می شود.
 
وی ادامه داد: تبلیغات و اطلاع رسانی به عنوان چهارمین گام برنامه این دوره از مسابقات است که در ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها از تاریخ 9 فروردین تا 20 اردیبهشت سال 92 صورت خواهد گرفت.
 
وی افزود: همزمان با شروع سال تحصیلی آینده برگزاری اولین مرحله مسابقات در سطح مناطق شهری مشهد، شهرهای بزرگ استان، آموزشگاههای آموزش و پرورش، روستاها و دستگاههای اجرایی گروه ب به عنوان گام پنجم مشخص شده است.
 
حجت گنابادی نژاد گفت: دومین مرحله مسابقات در سطح شهرستانهای استان و دستگاههای اجرایی الف در ماه محرم همزمان با دهه دوم آبانماه سال آینده ششمین گام این برنامه است.
 
وی گفت: آخرین گام این برنامه برگزاری مسابقه مرحله استانی سی و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم استان خراسان رضوی است که در تاریخ 10 تا 20 آذرماه سال 1392 برگزار خواهد شد.
 
این برنامه زمان بندی توسط استاندار و مسئولین دستگاههای اجرایی استان عصر امروز در محل استانداری خراسان رضوی رونمایی شد.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار