• امروز چهارشنبه ششم مرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

افتتاح موسسه حفظ ،ترجمه و قرائت یکساله قرآن کریم در مشهد

افتتاح موسسه حفظ ،ترجمه و قرائت یکساله قرآن کریم در مشهد

عصر دیروز طی مراسمی موسسه حفظ ،ترجمه و قرائت یکساله قرآن کریم در مشهد زیر نظر اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی در محل موقوفه حضرت ابیطالب(ع) افتتاح شد.

 یک شنبه 4 مرداد 1394   5136  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی،روز گذشته موسسه حفظ ،ترجمه و قرائت یکساله قرآن کریم در مشهد در محل موقوفه حضرت ابیطالب(ع) افتتاح شد.
 
این مراسم با قرائت قاری کشوری آقای محمدرضا جم و حافظ کل قرآن کریم آقای رحیمی آغاز شد و در ادامه حجت الاسلام سرور عظیمی مسئول طرح تربیت حافظان قرآن کریم مشهد گفت:این موسسه زیر نظر اوقاف خراسان رضوی و
 
با همکاری موقوفه حضرت ابیطالب(ع) شروع بکار کرده است و قرآن آموزان در این موسسه همزمان با حفظ قران کریم قرائت و ترجمه را در مدت یکسال فرا می گیرند.
 
مسئول طرح تربیت حافظان قرآن کریم مشهد افزود: در پایان دوره قران آموزان کلاس های مربیگیری قران کریم شرکت می کنند و جهت تربیت قران آموزان جدید مهیا می شوند.
 
وی با بیان اینکه در مرحله اول 100 قران آموز جذب شده است گفت:در مرحله بعدی که از دو ماه آینده برگزار می شود 600 قرآن آموز جذب می شوند.
 
حجت الاسلام سرور عظیمی در ادامه گفت: بنا داریم هر ماه یک مکان جدید در سطح شهر جهت تربیت قران آموزان ایجاد کنیم.
 
مسئول طرح تربیت حافظان قرآن کریم مشهد تصریح کرد:قرآن آموزان پس از حفظ 5 جز از قران کریم و موفقیت در آزمون گواهینامه دریافت می کنند.
 
وی افزود: بعد از برگزاری 48 جلسه کلاس ترجمه جلسات تدبر در قرآن(تفسیر شفاهی) آغاز می شود.
 
گفتنی است موقوفه حضرت ابیطالب(ع) در میدان بسیج – خیابان فدائیان اسلام واقع شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار