• امروز جمعه سوم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

رسیدن به موفقیت در سایه حرکت جهادی میسر است

رسیدن به موفقیت در سایه حرکت جهادی میسر است

نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف گفت: حرکت جهادی جدی لازمه رسیدن به موفقیت در انجام مأموریت هاست.

 شنبه 6 مهر 1392   377  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، حجت الاسلام و المسلمین علی محمدی نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف در جلسه هیئت نظارت که در محل قرارگاه اداره کل برگزارشدضمن ابراز خرسندی از گزارشات رسیده بیان داشت: با توجه به اینکه در شش ماهه اول سال جاری ایام تعطیلات نوروز،انتخابات و ماه مبارک رمضان را داشتیم وقفه ای در برنامه ها افتاد امید است با همدلی و همبستگی بین بخش های داخلی این عقب افتادگی جبران شود.
 
وی ادامه داد: باید از مسائل جزئی و حاشیه ای پرهیز شود و اولویت ها را مورد توجه و در دستور کار قرار داد و لازمه جبران عقب افتادگی در برنامه ها یک حرکت جهادی است که باید اتفاق بیفتد.
 
محمدی ملاک اصلی کار را خالصانه بودن دانست و افزود: حرکتی که خالصانه باشد و به صورت جمعی انجام شود نتیجه بخش خواهد بود.
 
نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف نسبت به نحوه مدیریت اداری سازمانی اظهار داشت: مدیریت صحیح در چار چوب اخلاق ائمه اطهار است و برای مدیریت صحیح باید اخلاق الهی اسلامی رعایت شود.
 
وی در ادامه بیان داشت: از نگاه بخشی، معاونتی، اداری باید صرف نظر کرد چرا که یکی از آفت های مدیریت نگاه بخشی است.
 
محمدی افزود: در یک اداره و سازمان همه بخش ها مکمل یکدیگر هستند اگر نقصی در یکی از بخش های یک اداره یا سازمان باشد کل آن مجموعه زیر سوال می رود و بلعکس اگر حرکتی عظیم در یک بخش صورت گیرد تمام آن مجموعه و سازمان تحسین می شود.
 
وی ابراز کرد: نباید به دنبال حاکم و محکوم ، قاصر و مقصر بود بلکه باید به دنبال این باشیم که کار روی زمین مانده و تکلیف انجام شود.
 
محمدی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در باره سبک زندگی اسلامی ایرانی گفت: یک مولفه سبک زندگی اسلامی وقف کردن است پس باید در ترویج این مهم و اینکه با توجه به نیاز روز وقف صورت پذیرد اندیشید.
 
وی در خصوص ظرفیت عظیم امام زادگان بیان داشت: باید مدیریت در امامزادگان در شأن امامزاده و متناسب با نظام جمهوری اسلامی باشد.
 
وی در پایان ابراز امید واری کرد و گفت: باورود به چهار سال گذشته و آسیب شناسی نقاط ضعف ، تقویت نقاط قوت ، ارائه راهکارو شیوه جدید مدیریت امید است شش ماهه دوم سال جاری حرکت جدی جهادی برای جبران نواقص شش ماهه اول باشد.


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار