• امروز چهارشنبه ششم مرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نتایج آزمون طرح ملی حفظ خراسان رضوی اعلام شد

نتایج آزمون طرح ملی حفظ خراسان رضوی اعلام شد

مسئول طرح تربیت حافظان قرآن کریم خراسان رضوی: نتایج آزمون طرح تربیت حافظان قرآن کریم خراسان رضوی اعلام شد؛ این نتایج از طریق پرتال جامع طرح ملی حفظ به نشانی hefz114.ir/login.php (کلیک در قسمت کاربر میهمان) و سایت اداره کل اوقاف خراسان رضوی به نشانی razavi.oghaf.ir قابل مشاهده است.

 پنج شنبه 27 اسفند 1394   6441  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، جعفر حسینی، مسئول طرح تربیت حافظان قرآن کریم خراسان رضوی گفت: نتایج آزمون نهایی مرحله چهارم طرح تربیت حافظان قرآن خراسان رضوی اعلام شد.
 
 
وی افزود: این نتایج از طریق پرتال جامع طرح ملی حفظ به نشانی hefz114.ir/login.php (کلیک در قسمت کاربر میهمان) و سایت اداره کل اوقاف خراسان رضوی به نشانی razavi.oghaf.ir قابل مشاهده است؛ فایل سوالات و کلید آزمون نیز از طریق پرتال قابل دریافت است.
 
حسینی تصریح کرد: قرآن آموزان که به نمره کتبی آزمون معترض هستند می توانند حداکثر تا 20فروردین95 از طریق اداره اوقاف شهرستان محل آزمون اعتراض خود را ثبت و پیگیری کنند.
 
مسئول طرح تربیت حافظان قران کریم گفت:آزمون شفاهی مرحله چهارم طرح تربیت حافظان قران کریم خراسان رضوی از 25 بهمن تا هفتم اسفند با حضور بیش از 12 هزار حافظ قران کریم در 87 پایگاه ثابت و سیار برگزار شد.
 
وی افزود: آزمون کتبی این طرح نیز روز 13 اسفند ماه همزمان با سراسر کشور با حضور 5083 قرآن آموز در 40 پایگاه برگزار شد.
 
حسینی با بیان اینکه آزمون طرح ملی حفظ در 8 رشته ترتیبی و 3 رشته موضوعی با عناوین توحید، نبوت، معاد، مباحث اخلاقی، اعتقادی و تربیتی برگزار شد اظهار کرد: این آزمون در رشته ترتیبی در هشت رشته حفظ جزء 30، حفظ ،حفظ جزء یک و 30 ،جزء های یک، دو و 30، حفظ پنج جزء، حفظ 15 جزء، حفظ 20 جزء و حفظ کل قرآن کریم و در 3 رشته موضوعی 120 موضوعی،150
موضوعی و 300 موضوع برگزار شد.
 
وی ادامه داد: به افرادی که حداقل امتیاز 70 آزمون را کسب کنند در نیمه اردیبهشت آتی گواهینامه حفظ قرآن اعطا و در همان ماه به افرادی که نمره بالای 100 کسب کرده اند به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا می شود.

گفتنی است امور قرآنی یکی از محورهای اصلی فعالیت سازمان اوقاف و امور خیریه است که در دو بخش مسابقات قرآن و طرح تربیت حافظان قرآن کریم توسط این سازمان دنبال می شود.
طرح سراسری تربیت حافظان قرآن کریم با هدف تربیت یک میلیون حافظ قرآن از سال 1391 آغاز شد؛ سهمیه خراسان رضوی در این طرح 60 هزار نفر است و سال گذشته با اجرای این طرح 3127 گواهینامه حفظ قرآن صادر شد.
 
 برای مشاهده نتایج بر روی لینک زیر کلیک کنید.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار