• امروز سه شنبه یکم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات دستگاه

مزایده

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

کارگاه آموزشی و توجیهی  ویژه مبلغین بقاع متبرکه در مشهد برگزارشد

کارگاه آموزشی و توجیهی ویژه مبلغین بقاع متبرکه در مشهد برگزارشد

محمد حسین بکائی/ کارگاه آموزشی و توجیهی ویژه مبلغین طرح «سوگواره یاس نبوی» و «آرامش بهاری« در دانشکده علوم قرآنی مشهد برگزار شد.

 یک شنبه 22 بهمن 1396   53  0      


به گزارش خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، دوره آموزشی و توجیهی با حضور 160 نفر از مبلغین طرح «سوگواره یاس نبوی» و «آرامش بهاری» بقاع متبرکه استان در دانشکده علوم قرآنی مشهد برگزار شد.

در ابتدا جلسه حجت‌الاسلام احمد زاده، مدیر کل اوقاف خراسان رضوی ضمن خیرمقدم به حاضران در جلسه، بیان کرد: بقاع متبرکه باید به پایگاهی برای نشر معارف قرآن و اهل بیت(ع) تبدیل شود.

مدیر کل اوقاف خراسان رضوی، با بیان اینکه ما طلبه انقلابی و بقعه انقلابی می خواهیم، افزود: حضور و استقبال مردم در بقاع متبرکه امامزادگان در طول اجرای طرح یک فرصت طلائی برای مبلغ است، و باید غنیمت شمرده شود.


حجت‌الاسلام قرائتی، استاد اخلاق در این جلسه با بیان مسائل و روش های تبلیغ، تصریح کرد: طبق آیه 120سوره توبه، هر حرکتی که کفار را عصبانی کند عمل صالح  محسوب می شود، و شرکت ما در راهپیمایی به دلیل این که دشمن را عصبانی می کند، عمل صالح است.
 
در ادامه تشریح وظایف سازمان اوقاف در مورد بقاع متبرکه و توجیه طرح «سوگواره یاس نبوی» و «آرامش بهاری» توسط حجت الاسلام ایزدی، معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف خراسان رضوی صورت گرفت.


همچنین سرهنگ نداف، تحلیل گر مسائل سیاسی، مسائل روز جامعه را مطرح و نجات اکبر، کارشناس مسائل فرهنگی و فضای مجازی به بیان تهدیدات فضای مجازی و راهکارهای آن برای مبلغین پرداخت.


گفتنی است، جلسه آموزشی و توجیهی مبلغین طرح «سوگواره یاس نبوی» و «آرامش بهاری» هر ساله با حضور مبلغین برگزار می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار