• امروز شنبه بیست و ششم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات دستگاه

مزایده

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

همایش عفاف و حجاب دربقعه امامزاده سیدحمزه کاشمر برگزار شد

همایش عفاف و حجاب دربقعه امامزاده سیدحمزه کاشمر برگزار شد

کاشمر، نسیم حجازی/ همایش عفاف و حجاب، ۲۱ تیرماه همزمان با روز ملی عفاف و حجاب در بقعه متبرکه امامزاده سید حمزه(ع) کاشمر برگزار شد.

 پنج شنبه 21 تیر 1397   32  0      

به گزارش خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، همایش عفاف و حجاب با حضور حجت الاسلام نصرالله پژمانفر، نماینده مردم مشهد وکلات در مجلس شورای اسلامی و رئیس سابق کمیسیون فرهنگی مشهد؛ حجت الاسلام صادق خلیلی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه؛ حجت الاسلام علی احدی، امام جمعه موقت کاشمر در بقعه متبرکه امامزاده سید حمزه(ع) برگزار شد.
 
حجت الاسلام پژمانفر، در جمع مردم کاشمر گفت: ما باید آگاه باشیم که امروزه خیلی افراد از جان و دل تشنه دانستن و شنیدن مطالبی در رابطه با تاثیرات موضوعات مهم اسلامی نظیر عفاف و حجاب هستند، اما هیچ گونه فعالیت مناسبی در این زمینه صورت نمی گیرد.
 
وی افزود: این وظیفه متولیان فرهنگی است، که برای مخاطبان و علاقمندان به اسلام، برنامه ها و تولیدات فرهنگی مناسب با زبان قابل فهم داشته باشند.
 
نماینده مردم مشهد وکلات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسائل مربوط به عفاف و حجاب باید به صورت صریح و واضح در جامعه مطرح شود، تصریح کرد: امروز با اطمینان می گوییم که خلا قانونی در زمینه عفاف و حجاب نداریم.
 
گفتنی است، روز گذشته حجت الاسلام پژمانفر با حضور در محل هیات رزمندگان کاشمر در جمع فعالان فرهنگی این شهرستان در مورد عفاف و حجاب سخنرانی کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر