• امروز چهارشنبه چهارم اردیبهشت  1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اجرای نیت 3 موقوفه ویژه کاروان های پیاده حرم رضوی در سبزوار

اجرای نیت 3 موقوفه ویژه کاروان های پیاده حرم رضوی در سبزوار

سبزوار، اکرم سادات مهرآبادی/ سه موقوفه فرامرز خان، میرزا هاشم و عبدالرحیم در طرح " قدم های آسمانی تا امام مهربانی" در سبزوار اجرای نیت می شود.

 جمعه 11 آبان 1397   63  0      

روح الله صادقی سرشت، کارشناس فرهنگی اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار در گفتگو با خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، گفت: همزمان با اجرای طرح" قدم های آسمانی تا امام مهربانی" در راستای اجرای نیت موقوفات مبلغ 130 میلیون ریال صرف خدمت رسانی به زائران پیاده حرم حضرت علی بن موسی الرضا(ع) می شود.
 
وی با بیان اینکه درصد کمی از موقوفات شهرستان به کاروان پیاده حرم رضوی اختصاص دارد، تصریح کرد: تنها موقوفه فرامرز خان با نیت زائران پیاده وقف شده و موقوفات عبدالرحیم و میرزا هاشم با نیت مترددین و زائران ائمه اطهار(ع) در این راستا اجرای نیت خواهد شد.

صادقی سرشت، با اشاره به حضور مستقیم نماینده اوقاف شهرستان به عنوان مجری طرح، گفت: سه ایستگاه صلواتی در بقاع متبرکه امامزاده شعیب(ع)، معصوم زادگان علیهم السلام خسروجرد و امامزاده حسن(ع) آزادمنجیر با تدارک 5 هزارشیرکاکائو، 4 هزار و 500 کیک و کلوچه، 7 هزار آب معدنی در این ایام به طور شبانه روزی به زائران خدمت رسانی می کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار