• امروز چهارشنبه سوم بهمن 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات دستگاه

مزایده

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برپایی65 ایستگاه پذیرایی از زائران پیاده امام رضا

برپایی65 ایستگاه پذیرایی از زائران پیاده امام رضا

مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی از برپایی 65 ایستگاه پذیرایی از زائران پیاده امام رضا(ع) در بقاع متبرکه، مساجد و اماکن مذهبی خراسان رضوی در دهه پایانی ماه صفر خبر داد.

 شنبه 12 آبان 1397   59  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، حجت الاسلام و المسلمین محمد احمد زاده، مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، بیان کرد: 65 ایستگاه پذیرایی از زائران پیاده امام رضا(ع) در بقاع متبرکه، مساجد و اماکن مذهبی 14 شهرستان برپا شده است.

وی افزود: علاوه بر این ایستگاه ها در 50 ایستگاه نیز برنامه های فرهنگی و توزیع بسته های فرهنگی توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه استان انجام می شود.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: علاوه بر ارائه خدمات رفاهی ، 120 مبلغ مذهبی خواهر و برادر جهت ارائه خدمات فرهنگی شامل برگزاری جلسات سخنرانی و تشکیل حلقه های معرفت به ایستگاهها اعزام شده اند.

وی با اشاره به توزیع 120 هزار آب معدنی، در بین زائران پیاده تصریح کرد: توزیع 10 هزار نقشه، 30 هزار لوح فشرده محتوای فرهنگی، 2 هزار کاور ویژه زائران پیاده و 24 هزار قلم مورد نیاز شامل چفیه، جوراب، هد بند و ... از دیگر اقدامات اداره کل اوقاف خراسان رضوی که از محل موقوفات مرتبط و با همکاری اعضای هیئت امنای و خادمان بقاع متبرکه در دهه پایانی ماه صفر صورت می پذیرد.

 .حجت الاسلام و المسلمین احمد زاده گفت: در این ایستگاه های صلواتی از زائران پیاده با سه وعده غذایی، شربت، کیک و کلوچه پذیرایی می شود
  
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار