• امروز چهارشنبه چهارم اردیبهشت  1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برپایی65 ایستگاه پذیرایی از زائران پیاده امام رضا

برپایی65 ایستگاه پذیرایی از زائران پیاده امام رضا

مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی از برپایی 65 ایستگاه پذیرایی از زائران پیاده امام رضا(ع) در بقاع متبرکه، مساجد و اماکن مذهبی خراسان رضوی در دهه پایانی ماه صفر خبر داد.

 شنبه 12 آبان 1397   75  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، حجت الاسلام و المسلمین محمد احمد زاده، مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، بیان کرد: 65 ایستگاه پذیرایی از زائران پیاده امام رضا(ع) در بقاع متبرکه، مساجد و اماکن مذهبی 14 شهرستان برپا شده است.

وی افزود: علاوه بر این ایستگاه ها در 50 ایستگاه نیز برنامه های فرهنگی و توزیع بسته های فرهنگی توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه استان انجام می شود.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: علاوه بر ارائه خدمات رفاهی ، 120 مبلغ مذهبی خواهر و برادر جهت ارائه خدمات فرهنگی شامل برگزاری جلسات سخنرانی و تشکیل حلقه های معرفت به ایستگاهها اعزام شده اند.

وی با اشاره به توزیع 120 هزار آب معدنی، در بین زائران پیاده تصریح کرد: توزیع 10 هزار نقشه، 30 هزار لوح فشرده محتوای فرهنگی، 2 هزار کاور ویژه زائران پیاده و 24 هزار قلم مورد نیاز شامل چفیه، جوراب، هد بند و ... از دیگر اقدامات اداره کل اوقاف خراسان رضوی که از محل موقوفات مرتبط و با همکاری اعضای هیئت امنای و خادمان بقاع متبرکه در دهه پایانی ماه صفر صورت می پذیرد.

 .حجت الاسلام و المسلمین احمد زاده گفت: در این ایستگاه های صلواتی از زائران پیاده با سه وعده غذایی، شربت، کیک و کلوچه پذیرایی می شود
  
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار