• امروز جمعه سوم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برنامه های دهه وقف شهرستان کاشمر تشریح شد

برنامه های دهه وقف شهرستان کاشمر تشریح شد

کاشمر، نسیم حجازی/ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر گفت: برنامه های متنوعی همزمان با دهه وقف در این شهرستان برگزار می شود.

 سه شنبه 15 آبان 1397   67  0      

حجت الاسلام نیساری، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر، در گفتگو  با خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، بیان کرد: همزمان با دهه وقف،  نشست علمی و صنفی وقف با حضور حوزه علمیه و طلاب، کسبه و بازاریان، خبرنگاران، موسسات خیریه، شوراها و دهیاران این شهرستان برگزار می شود.
 
وی گفت: یکی از مهمترین برنامه های دهه وقف در بقعه متبرکه امامزاده سید حمزه(ع)، برگزاری همایش بزرگ یاوران وقف با محوریت تجلیل از واقفان جدید، سه نفر از متولیان برتر و سه نفر از اعضای شورا و دهیار برتر شهرستان خواهد بود.
 
حجت الاسلام نیساری، تصریح کرد: برگزاری همایش یاوران وقف علم و فناوری و دعوت از ۲۰۰ استاد دانشگاه، برپائی ایستگاه « همه واقف باشیم» در بقاع متبرکه امامزاده سید حمزه(ع)، امامزاده سید محمد(ع) و امامزاده سید مرتضی(ع) و برگزاری نماز جمعه از برنامه های پیش بینی شده در دهه وقف است.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر، گفت: تهیه لیست واقفان از آبان ۹۶ تا پایان مهر ماه ۹۷، چاپ و نصب بنر در میادین شهر و معرفی وقف های جدید به عموم مردم از دیگر برنامه های دهه وقف در این شهرستان می باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار