• امروز چهارشنبه چهارم اردیبهشت  1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

پذیرایی 15 هزار زائر پیاده امام رضا در دیار سربداران

پذیرایی 15 هزار زائر پیاده امام رضا در دیار سربداران

سبزوار، علی اکبر ملکی/ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار با اشاره به پذیرایی 15 هزار زائر پیاده ثامن الحجج(ع) در مسیر سبزوار و خوشاب، گفت: 10 هزار بطری آب از محل موقوفات مرتبط شهرستان در مسیر زائران پیاده توزیع شد.

 سه شنبه 15 آبان 1397   36  0      

حجت‌الاسلام جعفر مهدوی خواه، رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار، در گفتگو با خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، با اشاره به پذیرایی 15 هزار زائر پیاده امام رضا در دیار سربداران، تصریح کرد: از محل موقوفات مرتبط شهرستان از از 5 هزار نفر از زائران پیاده حضرت علی‌بن موسی‌الرضا(ع) پذیرایی شد.

وی با بیان اینکه 10 هزار بطری آب از محل موقوفات مرتبط شهرستان در مسیر زائران پیاده توزیع شد، افزود: تقریبا تمام زائران پیاده‌ که از مسیر ایستگاه آزاد منجیر عبور کردند با یک وعده غذای گرم صبحانه یا نهار پذیرایی شدند.

حجت‌الاسلام مهدوی خواه، اظهار کرد: در یکی دیگر از ایستگاه های صلواتی نیز از 4 هزار نفر توسط یکی از خیران شهرستان پذیرایی شد.
 
وی در پیان گفت: در مسیر کاروان‌های پیاده جوین،جغتای و خوشاب که از مسیر شهرستان خوشاب در حال عبور بودند، با برقراری موکب سیار روزانه از  هزار و 500 نفر به مدت سه روز پذیرایی شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار