• امروز چهارشنبه سوم بهمن 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات دستگاه

مزایده

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

پذیرایی 15 هزار زائر پیاده امام رضا در دیار سربداران

پذیرایی 15 هزار زائر پیاده امام رضا در دیار سربداران

سبزوار، علی اکبر ملکی/ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار با اشاره به پذیرایی 15 هزار زائر پیاده ثامن الحجج(ع) در مسیر سبزوار و خوشاب، گفت: 10 هزار بطری آب از محل موقوفات مرتبط شهرستان در مسیر زائران پیاده توزیع شد.

 سه شنبه 15 آبان 1397   22  0      

حجت‌الاسلام جعفر مهدوی خواه، رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار، در گفتگو با خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، با اشاره به پذیرایی 15 هزار زائر پیاده امام رضا در دیار سربداران، تصریح کرد: از محل موقوفات مرتبط شهرستان از از 5 هزار نفر از زائران پیاده حضرت علی‌بن موسی‌الرضا(ع) پذیرایی شد.

وی با بیان اینکه 10 هزار بطری آب از محل موقوفات مرتبط شهرستان در مسیر زائران پیاده توزیع شد، افزود: تقریبا تمام زائران پیاده‌ که از مسیر ایستگاه آزاد منجیر عبور کردند با یک وعده غذای گرم صبحانه یا نهار پذیرایی شدند.

حجت‌الاسلام مهدوی خواه، اظهار کرد: در یکی دیگر از ایستگاه های صلواتی نیز از 4 هزار نفر توسط یکی از خیران شهرستان پذیرایی شد.
 
وی در پیان گفت: در مسیر کاروان‌های پیاده جوین،جغتای و خوشاب که از مسیر شهرستان خوشاب در حال عبور بودند، با برقراری موکب سیار روزانه از  هزار و 500 نفر به مدت سه روز پذیرایی شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار