• امروز جمعه سوم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

افتتاحیه داروخانه در بزرگترین موقوفه استان خراسان رضوی

افتتاحیه داروخانه در بزرگترین موقوفه استان خراسان رضوی

طرقبه، اعظم دوست حصار/ باحضور مسئولان استانی و شهرستانی مراسم افتتاحیه داروخانه درمانگاه عبد الله رضوی ، بزرگترین موقوفه استان خراسان رضوی با هزینه یک میلیارد و ۴۰۰ هزار ریال در منطقه سوران شاندیز برگزارشد.

 سه شنبه 22 آبان 1397   123  0      

به گزارش خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، داروخانه درمانگاه موقوفه" عبدالله رضوی" بزرگترین موقوفه خراسان رضوی به مناسبت دهه وقف با حضور حجت الاسلام حسنی نیا، معاون امور اوقافی، حقوقی وامور مجلس سازمان اوقاف و امور خیریه؛ حجت السلام احمد زاده، مدیرکل اوقاف خراسان رضوی؛ فرماندار ؛رئیس اداره اوقاف طرقبه شاندیز و امام جمعه بخش شاندیز افتتاح شد.

یوسفی، مدیر مجموعه موقوفات «عبدالله رضوی» در گفتگو با خبرنگار افتخاری گفت: پروژه ساخت داروخانه با هزینه بالغ بر یک میلیارد و ۴۰۰ هزار ریال از تیرماه سال ۹۶ در زمینی به مساحت ۱۱۲ متر مربع آغاز و در اسفندماه ۹۶ به پایان رسید.

رحیمی، مسئول درمانگاه موقوفه «عبدالله رضوی» گفت: به علت نبود داروخانه در محل درمانگاه این موقوفه و مشکلاتی که برای بعضی از بیماران در جهت تهیه دارو به وجود می آمد با پیگیری های مستمر مجوز ساخت داروخانه را از دانشگاه علوم پزشکی دریافت کردیم.

وی بیان کرد: از ابتدای سال جاری در محل درمانگاه موقوفه « عبدالله رضوی» به صورت موقت محلی را به داروخانه اختصاص دادیم تا این پروژه به بهره برداری رسید.

رحیمی تاکید کرد: در راستای اجرای نیت واقف خیراندیش «عبدالله رضوی» مبنی بر ارئه بهترین نوع خدمت به بیماران، این داروخانه براساس استانداردهای دانشگاه علوم پزشکی، جهت رفاه حال بیماران مراجعه کننده ساخته شده است.

وی با اشاره به توسعه و ارائه خدمات جدید این درمانگاه ، اظهار کرد: از مرداد ماه سال جاری"نمونه گیری و آزمایشات" نیز در این مکان با هزینه بسیار کم انجام می شود که در مدت ۲ ماه از بهره برداری واحد آزمایشگاه حدود ۵۰۰ نفر از خدمات این واحد بهره مندشدند.

موقوفه «عبدالله رضوی» یکی از بزرگترین موقوفات استان خراسان رضوی واقع در سوران شاندیزاست، که یکی از نیت های آن خدمات درمانی می باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار