• امروز دوشنبه پنجم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

کارگاه تخصصی وقف علم و فناوری در خراسان رضوی برگزار می شود

کارگاه تخصصی وقف علم و فناوری در خراسان رضوی برگزار می شود

به مناسبت هفته پژوهش و فناوری از 12 تا 15 آذر ماه کارگاه و میز گرد تخصصی وقف علم و فناوری در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد مقدس برگزار می شود.

 یک شنبه 11 آذر 1397   150  0      

به گزارش خبرنگار روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، کارگاه و میز گرد تخصصی وقف علم و فناوری به صورت رایگان و با اعطای گواهینامه معتبر به شرکت کنندگان به مدت سه روز از 13 الی 15 آذر ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد مقدس برگزار می شود.

این کارگاه با محور نگاهی دیگر به وقف و امور خیریه و موضوعات فناوری ها و نو آوری های حوزه انرژی و محیط زیست در 12 آذر ماه و فناوری ها و نو آوری های حوزه امنیت غذایی، سلامت و بهداشت در 13 آذر ارائه می شود.

شرکت کنندگان این کارگاه 14 آذر ماه از میزگرد تخصصی وقف علم و فناوری با محوریت تعیین اولویت‌های پروژه های علمی، فناورانه و نو آورانه بهره مند می شوند.

علاقه مندان جهت ثبت نام در کارگاه و میز گرد تخصصی وقف علم و فناوری می توانند نام، نام خانوادگی و شماره همراه خود را به آدرس @vaghf_elm در پیام رسان تلگرام ارسال کنند.

مدیران و کارشناسان پژوهشکده هوا خورشید دانشگاه فردوسی و دانشگاه علوم پزشکی مشهد، آستان قدس رضوی، معاونت پژوهشی دانشگاه ها و مراکز علمی استان، دستگاههای دولتی و نهادهای مردمی مخاطبان این کارگاه اموزشی هستند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار