• امروز سه شنبه بیستم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات دستگاه

مزایده

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بایگانی الکترونیک موقوفات استان تا پایان سال راه اندازی می شود

بایگانی الکترونیک موقوفات استان تا پایان سال راه اندازی می شود

معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی از راه اندازی بایگانی الکترونیک موقوفات خراسان رضوی تا پایان سال 97 خبر داد.

 سه شنبه 13 آذر 1397   26  0      

به گزارش خبرنگار روابط عمومی اداره کل اوقاف خراسان رضوی، حجت الاسلام ذاکری، معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، بیان داشت: با توجه به راه اندازی سامانه جامع موقوفات از سال 90 و در راستای راه اندازی بایگانی الکترونیک، از ابتدای سال حدود 70 درصد کار اسکن، بارگذاری و دسته بندی تصاویر کلیه پرونده های بایگانی ادارات اوقاف انجام شده و تا پایان سال به اتمام می رسد.
 
وی، تصریح کرد: این برنامه با هدف تسهیل در انجام امورات، پاسخگویی سریع، به موقع و دقیق به مراجعین، جلوگیری از بروز آسیب های چرخش پرونده های فیزیکی در سطح ادارات و حفظ و نگهداری اسناد و مدارک وقفی انجام می شود.
 
حجت الاسلام ذاکری با بیان اینکه انجام صحیح و دقیق کار با نظارت مستمر گروه نظارتی صورت می پذیرد، اظهار داشت: تامین تجهیزات لازم برای انجام با کیفیت اسکن اوراق، آموزش نیروهای اجرایی کار و راه اندازی 3 قرارگاه متمرکز در مرکز استان برای بارگذاری تصاویر، دسته بندی و نامگذاری تصاویر در سامانه جامع موقوفات کشور از اقدامات انجام شده است.
 
وی با بیان اینکه تاکنون بیش از 6 میلیون و 700 هزار برگ از اسناد اسکن و در سامانه جامع موقوفات بارگذاری شده است، افزود: پیش بینی می شود که این عدد تا پایان این پروژه به بیش از 8 میلیون برگ برسد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار