• امروز سه شنبه بیست و پنجم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بهترین روش ترویج وقف، برخورداری مردم از ثمرات این سنت حسنه است

بهترین روش ترویج وقف، برخورداری مردم از ثمرات این سنت حسنه است

طرقبه، اعظم دوست حصار/ مدیر دفتر مشاوره وقف بقعه امامزادگان یاسر و ناصرعلیهما السلام طرقبه ، گفت: بهترین روش ترویج سنت حسنه وقف، برخورداری مردم از ثمرات وقف است.

 پنج شنبه 15 آذر 1397   80  0      

حجت الاسلام علی خیاط، مدیر دفتر مشاوره وقف آستان مقدس امامزادگان یاسر و ناصرعلیهماالسلام در گفتگو با خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی بیان کرد: مهم ترین روش ترویج و تبلیغ فرهنگ وقف، برخورداری مردم از ثمرات وقف است و اینکه مردم برکات وقف و تلاش خدمتگزاران موقوفات را در اجرای امینانه نیات واقفان ببینند.

وی با اشاره به طرح وقف مشارکتی این آستان مقدس تصریح کرد: از برکات این وقف مشارکتی، بهره مندی زائران این امامزادگان والا مقام از صحن توسعه یافته حضرت زهرا(س) واقع در ورودی این بقعه متبرکه است که توانسته ایم قدمی در جهت خدمات رسانی بهتر و رفاه حال زائران این آستان مقدس برداریم.

حجت الاسلام خیاط با اشاره اینکه وقف از سنت های پایه گذاری شده، توسط پیامبر(ص) است، تاکیدکرد: وقف در مسئله اشتغال زایی و همچنین خدمات رسانی به نیازمندان و مردم محروم جامعه و برگزاری مراسمات مذهبی نقش با ارزشی دارد که برکات آن برهمه آشکار است.

وی با اشاره به موقوفاتی که توسط ائمه اطهار(ع) وقف شده ، تصریح کرد: همه امور نشان از جایگاه والای وقف و صدقه جاریه دارد که علاوه بر ثمرات وقف برای جامعه برای واقف نیز اجر و پاداش دنیوی و اخروی در پی دارد.

مدیردفتر مشاوره وقف آستان مقدس امامزادگان یاسر و ناصرعلیهماالسلام اظهار کرد: وقف برای اشتغال زایی و ازدواج جوانان، وقف برای معیشت مردم محروم و کمک به نیازمندان، وقف علم و فناوری و امور دانش بنیان از مهم ترین اولویت های وقف در جامعه امروز است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار