• امروز چهارشنبه سی ام مرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اولین وقف استان خراسان رضوی با نیت ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی در تربت جام  ثبت شد

اولین وقف استان خراسان رضوی با نیت ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی در تربت جام ثبت شد

تربت جام، شوکت سالاری/ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تربت جام، از ثبت اولین وقف با نیت ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی در این شهرستان خبر داد.

 پنج شنبه 18 بهمن 1397   114  0      

احمد محمدیان، رییس اداره اوقاف و امور خیریه تربت جام، در گفتگو با خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، اظهار کرد: قاسم جهانگردی نیکوکار خیر اندیش، یک قطعه زمین زراعی زعفران یک ساله با مساحت 2 هزار و 650 متر مربع به انضمام یک ساعت آب از چاه عمیق در روستای اسماعیل آباد گرجی را وقف کرد.

وی ارزش این وقف را 700 میلیون ریال دانست و افزود: این وقف با نیت ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی(با انجام فعالیت های پژوهشی، آموزشی، ترویجی ومساعدت مالی به نیازمندان انقلابی در جهت امرار معاش، تحصیل، درمان، ازدواج و اشتغال به ثبت رسیده است.
 
 
محمدیان با بیان اینکه یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی ترویج فرهنگ وقف است، گفت: از آنجا که انجام فعالیت های خیرخواهانه در اولویت دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد، جایگاه سنت حسنه وقف از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

رییس اداره اوقاف تربت جام، بیان کرد: افرادی که از توانایی مالی برخوردار هستند می توانند در موضوع کمک به نیازمندان در امور تحصیل، درمان، ازدواج و اشتغال بخشی از اموال خود را وقف کنند.

لازم به ذکر است، شهرستان تربت جام با ثبت 26 وقف جدید در سال 97 رتبه اول استان خراسان رضوی را به خود اختصاص داده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار