• امروز چهارشنبه سی ام مرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اخبار کوتاه فرهنگی از تربت جام

اخبار کوتاه فرهنگی از تربت جام

تربت جام، شوکت سالاری/ برگزاری محفل انس با قرآن و برپایی جشنواره و نمایشگاه بزرگ قرآنی همزمان با ایام الله دهه فجر و ایام سوگواری دهه فاطمیه از جمله اخبار کوتاه فرهنگی در شهرستان تربت جام است.

 یک شنبه 21 بهمن 1397   68  0      

به گزارش خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، همزمان با ایام الله دهه فجر و ایام سوگواری دهه فاطمیه با مشارکت اداره اوقاف و امور خیریه تربت جام، تیپ 38 زرهی محمدرسول الله (ص) و اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان محفل انس با قرآن برگزار شد.

این محفل معنوی و قرآنی که با حضور قاری ممتاز بین المللی استاد امیر لعل اول و قاریان ممتاز شهرستان در محل حسینیه سید الشهدای تیپ 38 زرهی محمدرسول الله (ص) برگزار شد، با تلاوت قرآن، مداحی و سخنرانی همراه بود.
 
 همزمان با چهل سالگی انقلاب اسلامی نمایشگاه و جشنواره بزرگ قرآنی از 13 تا 18 بهمن ماه در این شهرستان برپا شد. 

 این نمایشگاه در رباط جام( اداره میراث فرهنگی) با هدف ترویج فرهنگ دینی و قرآنی در دو نوبت صبح و عصر مورد استقبال مردم شهرستان قرار گرفت.

در برپایی این نمایشگاه فرمانداری، ائمه جمعه تشیع و تسنن، تیپ زرهی 38 لشکر محمدرسول الله(ص)، فرهنگ و ارشاد اسلامی، ناحیه مقاومت بسیج، فرماندهی نیروی انتظامی، آموزش و پرورش، دانشگاه کشاورزی، میراث فرهنگی، جهانگردی و گردشگری، تبلیغات اسلامی، شورای شهر و شهرداری، بنیاد شهید و امور ایثارگران، کانون های فرهنگی هنری مساجد، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و موسسات قرآنی با اداره اوقاف و امور خیریه تربت جام همکاری و مشارکت داشتند.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار