• امروز چهارشنبه سی ام مرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اجتماع بزرگ فاطمیون در سبزوار برگزار شد+ عکس

اجتماع بزرگ فاطمیون در سبزوار برگزار شد+ عکس

سبزوار، اکرم سادات مهرآبادی/ اجتماع بزرگ فاطمیون با حضور روحانیون، مسئولان، خانواده شهدا و اقشار مختلف مردم همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در سبزوار برگزار شد.

 یک شنبه 21 بهمن 1397   75  0      

به گزارش خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، به مناسبت سالروز شهادت یگانه دخت پیامبر(ص) هیأت های عزاداری از بقعه متبرکه امامزاده یحیی(ع) به سمت آستان مقدس امامزاده شعیب(ع) حرکت کرده و با نوحه خوانی و مرثیه سرایی در سوگ حضرت زهرا(س) اشک ماتم ریختند.

حجت الاسلام علی محمدی، استاد حوزه علمیه قم در این مراسم در جوار بارگاه ملکوتی امامزاده شعیب(ع) پیرامون فضایل اخلاقی حضرت زهرا(س) به سخنرانی پرداخت.

وی پیوند جامعه با ولایت فقیه را عامل نجات و حفظ جامعه از توطئه دشمنان دانست و گفت: خطبه حضرت فاطمه(س) در مسجد مدینه دفاع‌ از حریم‌ ولایت، مقام رسالت و امامت بود‌.

حجت الاسلام محمدی، تصریح کرد: حضرت فاطمه (س) الگو و اسوه مطلق برای زندگی فردی و اجتماعی همه بشریت است و با نهادینه شدن مکتب فاطمه(س) و اهل بیت(ع) مشکلات و گرفتاری های جامعه برطرف می شود.

استاد حوزه علمیه قم اظهار کرد: حجاب و عفاف از ویژگی های بارز حضرت فاطمه(س) است که امروز دشمنان با ترویج بدحجابی در بین زنان و دختران، در پی آسیب زدن به فرهنگ جامعه اسلامی هستند.

برپایی ایستگاه صلواتی در بقعه متبرکه امامزاده یحیی(ع) و توزیع آش نذری بین عزاداران از دیگر برنامه های این مراسم بود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار