• امروز چهارشنبه سی ام مرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

امروزتنها نظامی فاطمی درجهان، جمهوری اسلامی است/قدرت موشکی ایران، موجب اقتدار جهانی کشور درمقابل دشمنان شده است

امروزتنها نظامی فاطمی درجهان، جمهوری اسلامی است/قدرت موشکی ایران، موجب اقتدار جهانی کشور درمقابل دشمنان شده است

طرقبه، اعظم دوست حصار/ آیت الله سیداحمد خاتمی در محفل انس با قرآن کریم و گفتمان انقلاب اسلامی در طرقبه گفت: در تمام جهان یک نظام فاطمی وجود دارد و آن نظام، نظام جمهوری اسلامی ایران است و بهمن ماه امسال مفتخر است که چهلمین فجر پیروزی با نام و یاد حضرت فاطمه زهرا(س) مزین شده است.

 یک شنبه 21 بهمن 1397   86  0      

آیت الله خاتمی، عضو هیئت رئیسه خبرگان رهبری در محفل انس با قرآن کریم و گفتمان انقلاب اسلامی همزمان با شب شهادت ام ابیهاحضرت فاطمه زهرا(س) در جوار بارگاه مطهر امامزادگان یاسر وناصر علیهماالسلام با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن بیان کرد: به لطف خدا و حمایت و بصیرت مردم ۲۲ بهمن ماه امسال باشکوه ترین راهپیمایی ۴۰ سال گذشته رقم خواهد خورد.
 
آیت الله خاتمی در جمع بیش از هزاران نفر از مردم ولایت مدار و انقلابی شهرستان طرقبه شاندیز تصریح کرد: در تمام جهان یک نظام فاطمی وجود دارد و آن نظام نظام جمهوری اسلامی ایران است و چهلمین فجر پیروزی با نام و یاد حضرت فاطمه زهرا(س) مزین شده است.
 
امام جمعه موقت تهران با اشاره به آینده پیش روی کشور و دغدغه های موجود بیان کرد: جامعه ما یک جامعه فرهیخته است و به ویژه جوانان ما به برکت این مجالس باید نظام فاطمی را بیمه کنند.
 
وی خاطر نشان کرد: نظام اسلامی ما به لطف الهی در قدرتمندترین وضعیت قرار دارد و این سخن شعار نیست بلکه با اتکا به واقعیت های بیرونی گفته می شود که هجوم همه توطئه ها و تحریم ها و فشارهای اقتصادی و سیاسی و اجتماعی بر علیه ایران اسلامی گواه این مطلب است.
 
عضو هئیت رئیسه خبرگان رهبری در جمع هزاران نفر از عزاداران فاطمی تاکید کرد: داشته های ما و نظام اسلامی یک شعار نیست بلکه وجود واقعی دارد و تلاش دشمنان ایران اسلامی برای از بین بردن قدرت موشکی ایران و تلاش آنها برای نابودی موشک های بالستیک ایران از شواهد این ماجرا است.
 
وی افزود: اقتدار موشکی برای ما حیاتی است زیرا دنیای استکبار دنیای گرگهاست و استکبار جهانی و هم پیمانانش راهی جز غارت و تجاوزگری نمی شناسند.
 
آیت الله خاتمی با اشاره به دشمنی های آشکار و پنهان و هر روزه استکبار نسبت به ایران اسلامی اظهار کرد: ما در شرایط نیرومندی خوبی قرار داریم با اینکه سخت ترین شرایط را در طول ۴۰ سال گذشته پشت سر گذاشته ایم بازهم اقتدار و قدرت ما باعث ترس و نگرانی دشمنان ما است.
 
وی به اوضاع اقتصادی و گرانی های بی سابقه اخیر اشاره و تصریح کرد: عوامل این گرانی های بی سابقه، شیطنت های بیرونی دشمنان، تحریم های خارجی، نداشتن نظارت دقیق بر بازار و سوء مدیریت و نداشتن مدیریت جهادی است.
 
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه ویژگی بارز ملت ما خستگی ناپذیری است ولی ایران اسلامی دشمنانش را خسته می کند، بیان کرد: این انقلاب اسلامی با ۴۰ سالگی پیر نشده است بلکه کامل شده و به لطف و عنایت الهی ماندگار خواهد ماند.
 
عضو هئیت رئیسه مجلس خبرگان رهبری خاطر نشان کرد: مردم ایران اسلامی بابصیرت و آگاهی بار دیگر به آمریکا و هم پیمانانش سیلی خواهند زد.
 
آیت الله خاتمی اظهار کرد: براساس باورهای دینی آینده ای روشن در انتظار ایران اسلامی است و شبکه های آلوده مجازی که می گویند نظام اسلامی در حال فروپاشی است سخت در اشتباهند و برطبق آیه قرآن و استناد به جنگ احزاب، پیروزی نهایی با اسلام است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار