• امروز شنبه دهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بهره مندی 37 هزار کودک از طرح آرامش بهاری بقاع متبرکه نیشابور در نوروز 98

بهره مندی 37 هزار کودک از طرح آرامش بهاری بقاع متبرکه نیشابور در نوروز 98

نیشابور، حسن نجم الشریعه/ رییس اداره اوقاف و امور خیریه نیشابور، گفت: 37 هزار نفر از غرفه کودک و نوجوان طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه این شهرستان بازدید کردند.

 چهارشنبه 21 فروردین 1398   121  0      

به گزارش خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه خراسان رضوی، حجت الاسلام خلیلی، با اشاره به اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری در 28 بقعه متبرکه شهرستان های نیشابوروفیروزه گفت: 37 هزار نفر از غرفه کودک و نوجوان در بقاع متبرکه این شهرستان بازدید کردند.
 
 
وی بخش رنگ آمیزی و نقاشی، مسابقات دینی وتربیتی، مسابقات هوش، هنروخلاقیت، چندرسانه ای واجرای برنامه و جنگ شادی را از برنامه های این غرفه بیان کرد .
 
رییس اداره اوقاف و امور خیریه نیشابور، افزود: از روش های غیر مستقیم همچون مسابقه، کاردستی، فضا سازی، رنگ آمیزی، اکران کلیپ های کوتاه و پخش نماهنگ تربیتی در این غرفه ها استفاده شده است.

وی ایجاد فضای با نشاط، جذاب و به یاد ماندنی برای کودکان و نوجوان ، ایجاد زمینه بهتر ارتباط مخاطب با روحانی، انتقال مفاهیم دینی، تربیتی، اخلاقی، انقلابی، معرفی امامزادگان برای مخاطبان ، آشنایی و تبیین شعار سال مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) ، تبیین اهمیت حمایت از کالای ایرانی، معرفی محصولات ایرانی در حوزه لوازم التحریر، شناسایی استعدادهای برتر و نیروهای ارزشی از بین مخاطبان ورفتارسازی دینی و تربیتی را از جمله برنامه های این غرفه بیان کرد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار