• امروز جمعه بیست و هشتم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تشرف 325 هزار زائر نوروزی به بقاع متبرکه نیشابور در نوروز 98

تشرف 325 هزار زائر نوروزی به بقاع متبرکه نیشابور در نوروز 98

نیشابور، حسن نجم الشریعه/ همزمان با اجرای طرح آرامش بهاری 98، بالغ بر 325 هزار زائر و مسافر به بقاع متبرکه شهرستان های نیشابور و فیروزه مشرف شدند، که از این تعداد 7 هزار و 800 نفر اسکان یافتند.

 یک شنبه 25 فروردین 1398   52  0      

به گزارش خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، حجت الاسلام صادق خلیلی، اظهار کرد : 28 بقعه متبرکه شهرستان های نیشابور و فیروزه مجری طرح آرامش بهاری در نوروز 98 بودند. 
 
وی افزود: در 10 بقعه متبرکه خیمه های معرفت برپا بوده و بالغ بر 52 هزار نفر از خدمات ارائه شده در این خیمه ها بهره مند شدند.
 
رییس اداره اوقاف و امور خیریه نیشابور، تصریح کرد: در طول طرح نماز جماعت در سه نوبت اقامه و 7 هزار و 800 نفر نیز در بقاع متبرکه اسکان یافتند. 
 
حجت الاسلام خلیلی،  عنوان کرد: در طول اجرای طرح، 20 مبلّغ بومی و 7 مبلّغ اعزامی از قم و مشهد در غرفه های پاسخگویی به مسائل شرعی، مشاوره خانواده، مشاوره وقف، عفاف و حجاب، چند رسانه ای و غرفه کودک و نوجوان فعالیت داشتند.
 
وی با اشاره به اهدای 12 هزار جایزه در خیمه های معرفت، افزود: امسال از غرفه کودک و نوجوان به جهت حضور مبلّغ مجرب با نوآوری و برگزاری مسابقات جذاب و آموزنده استقبال خوبی را شاهد بودیم.
 
حجت الاسلام خلیلی، از فرماندار و مسئولان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، شهرداری ، نیروی انتظامی، هلال احمر و کمیته امداد به جهت همکاری در اجرای طرح آرامش بهاری قدر دانی کرد.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار