• امروز چهارشنبه بیست و نهم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری دوره آموزشی فرهنگی خادمان بقاع متبرکه کشور در مشهد مقدس+ عکس

برگزاری دوره آموزشی فرهنگی خادمان بقاع متبرکه کشور در مشهد مقدس+ عکس

دوره آموزشی فرهنگی ویژه خادمان بقاع متبرکه کشور از استان های مرکزی، زنجان، آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، همدان، کرمان و فارس در مشهد مقدس در حال برگزاری است.

 دوشنبه 26 فروردین 1398   46  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی؛ محمد پردل، مسئول هماهنگی و اجرای دوره آموزشی فرهنگی بقاع متبرکه کشور بیان کرد: دوره آموزشی فرهنگی خادمان بقاع متبرکه سراسر کشور در چهار بازه زمانی برگزار می شود.
 
وی افزود: این دوره در بازه زمانی چهار روزه و هر زمان ویژه استان های مشخص شده جهت بهره مندی بهتر خادمان برگزار می شود.
 
مسئول هماهنگی و اجرای دوره آموزشی فرهنگی بقاع متبرکه کشور، با بیان اینکه در هر دوره ۳۰۰ نفر از سراسر کشور حضور دارند؛ گفت: اولین گروه از خادمان بقاع متبرکه از ۱۴ تا ۱۷ اسفند شرکت کردند و هم اکنون گروه دوم خادمان بقاع متبرکه کشور در حال گذراندن دوره هستند.
 
پردل بیان کرد: در دوره دوم خادمان از استان های مرکزی، زنجان، آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، همدان، کرمان و فارس حضور دارند.
 
وی زیارت و بهره مندی از برنامه های رفاهی را از فعالیت های جانبی این دوره ویژه خادمان بقاع متبرکه عنوان کرد و افزود: حجت الاسلام محمد موسوی متقی، مدیر کل امور فرهنگی سازمان اوقاف و امورخیریه؛حجت الاسلام محمد نوروز پور، مدیر کل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف سخنرانان این دوره آموزشی هستند.
 
مسئول هماهنگی و اجرای دوره آموزشی فرهنگی بقاع متبرکه، آسیب های اجتماعی، اخلاق و بصیرت، امور فرهنگی و امور اجرایی و مسائل مربوط به بقاع متبرکه و شرح وظایف خادمان بقاع متبرکه را مباحث این دوره ها دانست.
 
گفتنی است، گروه سوم از خادمان بقاع متبرکه نیز از ۷ تا ۱۰ اردیبهشت با حضور در هتل ولایت مشهد مقدس و شرکت در دوره آموزشی، پس از موفقیت در آزمون پایانی گواهینامه دریافت می کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار