• امروز پنج شنبه پانزدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مهلت ثبت نام چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم تا ۱۳ اردیبهشت‌ماه تمدید شد

مهلت ثبت نام چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم تا ۱۳ اردیبهشت‌ماه تمدید شد

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، گفت: ثبت نام چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم تا ۱۳ اردیبهشت‌ماه جاری تمدید شد.

 سه شنبه 10 اردیبهشت 1398   189  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، جعفر حسینی، در خصوص مراحل و نحوه برگزاری چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم بیان کرد: براساس شیوه‌نامه، این دوره از مسابقات در هشت رشته حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، ۱۰ جزء، ۵ جزء، قرائت تحقیق، ترتیل، تواشیح ، اذان و دعاخوانی در دو بخش بانوان و آقایان همانند سال‌های گذشته در چهار مرحله شهرستانی، استانی، کشوری و بین‌المللی برگزار می‌شود.
 
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف خراسان رضوی، با بیان اینکه تاکنون هزار و 94 نفر از سراسر استان در این دوره از رقابت‌ها شرکت کرده‌اند، افزود: زمان برگزاری مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ۱۱ اردیبهشت ماه تا پایان خرداد ماه سال ۱۳۹۸ اعلام شده است.
 
وی در ادامه گفت: مرحله مقدماتی رشته‌های معارفی 7 اسفندماه ۹۷ و همزمان با آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با حضور بیش از 5 هزار متسابق در سراسر استان برگزار و مرحله استانی این دوره از رقابت‌ها نیز از ۱۵ خرداد تا ۱۵ تیرماه برگزار خواهد شد.
 
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف خراسان رضوی اظهار کرد: زمان برگزاری مرحله استانی این دوره از مسابقات نیمه دوم خرداد ماه تا قبل از پایان تیر ماه سال جاری اعلام شده و در حال حاضر مرحله شهرستانی مسابقات در چندین شهرستان آغاز و شهرستان‌های باقی مانده، بعد از ماه مبارک رمضان و تا ۱۵ خرداد ماه این مسابقات را برگزار خواهند کرد.
 
حسینی، در خصوص نحوه ثبت نام این دوره از مسابقات گفت: ثبت‌نام از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی www.quraniran.ir اعلام و برای اتباع خارجی و آن دسته از متقاضیانی که برای ثبت‌نام اینترنتی محدودیت دارند امکان مراجعه حضوری به اداره های اوقاف شهرستان‌ها فراهم شده است.
 
وی گفت: مهلت ثبت نام چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم تا ۱۳ اردیبهشت ماه جاری تمدید شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار