• امروز جمعه بیست و نهم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم دربارگاه امامزادگان یاسر و ناصر طرقبه+ عکس

مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم دربارگاه امامزادگان یاسر و ناصر طرقبه+ عکس

طرقبه، اعظم دوست حصار/ مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم با حضورقاریان ممتاز کشوری و بین المللی در بارگاه مطهر امامزادگان یاسر وناصرعلیهما السلام طرقبه در حال برگزاری است.

 پنج شنبه 2 خرداد 1398   49  0      

به گزارش خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، همزمان با ماه بهار قرآن، مراسم  ترتیل خوانی قرآن کریم برای چهارمین سال متوالی با حضور قاریان ممتاز کشوری و بین المللی و با استقبال گسترده زائران و مجاوران در آستان ملکوتی امامزادگان یاسر و ناصرعلیهما السلام طرقبه در حال برگزاری است.
 
در دو هفته گذشته از این ماه مبارک بیش از ۷ هزار و 500فر از زائران و مجاوران از این مراسم معنوی بهره مند شدند.

صوت ملکوتی و دلنشین کلام الله مجید با تلاوت زیبا و باشکوه خاکپور، قاری بین المللی و حجت الاسلام یعقوبی، از قاریان ممتاز استانی زینت بخش مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم بارگاه ملکوتی امامزادگان یاسر و ناصرعلیهما السلام است.

مراسم باشکوه ترتیل خوانی قرآن کریم  این بقعه متبرکه در طول ماه مبارک رمضان هرشب از ساعت ۲۱ تا ۲۲ با حضور بیش از ۴۰۰ نفر از خواهران و برادران  در محل رواق "دارالعباد" بارگاه مطهر امامزادگان یاسر و ناصرعلیهماالسلام برگزار می شود، که در بعضی از شب ها با حضور مهمانانی از گروه ها و هئیت های مذهبی از سطح مشهد مقدس این تعداد به بیش از۵۰۰ تا ۶۰۰ نفر می رسد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار