• امروز شنبه دهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

همایش استانی « ستارگان کرامت» دربقعه امامزاده سید حمزه کاشمر برگزار شد

همایش استانی « ستارگان کرامت» دربقعه امامزاده سید حمزه کاشمر برگزار شد

کاشمر، نسیم حجازی/ همایش استانی «ستارگان کرامت» در بقعه متبرکه امامزاده سید حمزه(ع) برگزار شد.

 سه شنبه 18 تیر 1398   89  0      

به گزارش خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، همزمان با ۵ ذی القعده روز بزرگداشت امامزادگان و دهه کرامت همایش استانی « ستارگان کرامت» در بقعه متبرکه امامزاده سید حمزه(ع) شهرستان کاشمر برگزار شد. 
 
در این همایش حجت الاسلام و المسلمین احمد زاده، مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی؛ مسئولان استانی؛ حجت الاسلام نیساری، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر و ۴ هزار نفر از مردم دین مدار شهرستان حضور داشتند. 
 
در این مراسم حجت الاسلام ماندگاری، استاد حوزه و دانشگاه و سخنران مراسم بیان کرد: لازمه بندگی خدا امت شدن است، یکی از پایگاههای امت سازی، حرم امام زادگان است.
 
وی افزود: در حالی که 1400 سال از عصر اهل بیت(ع) می گذرد، تجمع سیاسی، انقلابی و فرهنگی شیعیان و دوستداران در حرم امام زادگان صورت می گیرد.

ماندگاری، بیان کرد: آیه 2 سوره مائده می گوید دور هم جمع شوید در حالی که محورتان ولایت و وحدت باشد و همه این ها در امام زادگان جلوه گری می کند.
 
وی در پایان گفت: کشوری که بیش از ۴ هزار امامزاده و پناهگاه دارد چرا باید آمار طلاقش بالا باشد؟ چون از امامزادگان و حرم ها استفاده حداکثری نکردیم.
 
در پایان این همایش از ۳۰ نفر از خادمان، هیات امنا و مدیران برتر بقاع متبرکه استان خراسان رضوی تقدیر شد.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار