• امروز دوشنبه هجدهم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

رقابت 352 نخبه قرآنی خراسان رضوی در چهل و دومین دوره مسابقات قرآن

رقابت 352 نخبه قرآنی خراسان رضوی در چهل و دومین دوره مسابقات قرآن

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی از رقابت 352 نخبه قرآنی در مرحله استانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم خراسان رضوی از 26 تیرماه خبر داد.

 دوشنبه 24 تیر 1398   162  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، جعفر حسینی گفت: مرحله استانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم خراسان رضوی از 26 تیرماه به مدت 5 روز در مشهد مقدس آغاز می شود.
 
وی افزود: این مسابقات ابتدا در بخش آقایان با حضور 181 نفر، 26 و 27 تیرماه در مهدیه امام خامنه ای(مدظله العالی) واقع در خیابان آبکوه، اداره کل اوقاف خراسان رضوی اجرا می شود.
 
رئیس اداره امور قرانی اداره کل اوقاف استان تصریح کرد: متسابقین در رشته حفظ 5، 10، 20، حفظ کل، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، اذان و دعا خوانی به رقابت می پردازند.
 
حسینی با بیان اینکه مکان برگزاری مسابقات بانوان حسینیه عبدالله بن حسن(ع) واقع در خیابان امام رضا(ع)، امام رضا 8، است، گفت: 171 بانو نخبه قرآنی از سراسر استان از 28 تا 30 تیرماه در این مسابقات با هم رقابت خواهند کرد.
 
وی با اشاره به قضاوت داوران برجسته کشوری و بین المللی در این مسابقات، اظهار کرد: 16 داور در بخش آقایان و 11 داور در بخش بانوان قضاوت این مسابقات را بر عهده دارند.
 
این مقام مسئول گفت: رتبه های برتر سایر دستگاه ها در مرحله کشوری نیز جواز حضور در این مرحله از مسابقات استانی را دارند.
 
حسینی اظهار کرد: مرحله مقدماتی همخوانی و هم سرایی قران کریم با ضبط آثار 5 گروه شرکت کننده ، 2 تیرماه در محل اداره کل اوقاف برگزار گردید که گروه های برتر به مرحله کشوری مسابقات راه می یابند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار