• امروز دوشنبه هجدهم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

«دست‌های مهربانی» به‌سوی دختران مؤسسه پرتو مهر امام رضا شاندیز

«دست‌های مهربانی» به‌سوی دختران مؤسسه پرتو مهر امام رضا شاندیز

طرقبه، اعظم دوست حصار/ ۱۹ کمک هزینه تهیه پوشاک در قالب طرح «دست‌های مهربانی» از محل عواید موقوفات طرقبه شاندیز به دختران مؤسسه پرتو مهر امام رضا(ع) اهدا شد.

 یک شنبه 23 تیر 1398   38  0      

به گزارش خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، همزمان بادهه کرامت، حجت‌الاسلام صادقی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه طرقبه شاندیز به همراه  مدیران بقعه متبرکه امامزادگان یاسر و ناصرعلیهما السلام از مؤسسه خیریه «پرتو مهر امام رضا(ع)» مرکز نگهداری دختران بی‌سرپرست در بخش شاندیز بازدید کردند.
 
در این بازدید، تعداد ۱۹ کمک هزینه تهیه پوشاک به دختران بی‌سرپرست این مرکز در قالب طرح «دست‌های مهربانی» به مبلغ ۲۷ میلیون ریال از محل عواید موقوفات شهرستان طرقبه شاندیز اهدا شد.
 
مؤسسه خیریه پرتو مهر امام رضا(ع) دارای پنج مرکز شبانه‌روزی نگهداری و پشتیبانی از فرزندان بی‌سرپرست و بدسرپرست دختر و پسر است، که مرکز شماره یک این مؤسسه واقع در ابتدای جاده سوران شاندیز محل نگهداری و حمایت از دختران ۶ تا ۱۲ سال است.

همچنین اولین زائرسرای فرزندان بهزیستی کل کشور در شهریور‌ماه سال ۹۶ در این مرکز افتتاح شده که به میزبانی از فرزندان دختر ساکن در سایر مؤسسات خیریه شهرستان‌ها و استان‌های تحت نظارت بهزیستی کشور می‌پردازند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار