• امروز پنج شنبه بیست و یکم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آرامشی که از تلاوت مادر بر جان فرزند می‌نشیند

آرامشی که از تلاوت مادر بر جان فرزند می‌نشیند

حافظ کل قرآن کریم از شهرستان خلیل‌آباد، گفت: تأثیر قرآن در زندگی من بی‌نهایت است، حتی بر روی فرزندان و همسرم هم تأثیرگذار بوده، به‌طوری که کودک خردسالم با صدای تلاوت من آرامش می‌گیرد و به خواب می‌رود.

 دوشنبه 31 تیر 1398   65  0      

فاطمه شیرین‌فر، حافظ کل قرآن کریم از شهرستان خلیل‌آباد و متسابق مرحله استانی چهل‌و‌دومین دوره مسابقات قرآن کریم خراسان رضوی، در گفتگو با خبرنگار ستاد خبری مسابقات قرآن کریم، گفت: تأثیر قرآن در زندگی من بی‌نهایت است، حتی بر روی فرزندان و همسرم هم تأثیرگذار بوده، به‌طوری که کودک خردسالم با صدای تلاوت من آرامش می‌گیرد و به خواب می‌رود.
 
این حافظ قرآن اظهار کرد: همسرم همیشه به من می‌گوید که هیچ‌گاه قرآن را کنار نگذارم، او مانند یک کوه پشتیبان من است و با اینکه از نظر مالی حقوق بسیار کمی دارد ولی همیشه هزینه‌های شرکت در کلاس‌های قرآنی و ایاب و ذهاب مرا تأمین می‌کند و معتقد است که این از برکات قرآن است که با وجود وضعیت مالی پایین ما زندگی خوب و مناسبی داریم.
 
شیرین‌فر که متولد سال ۶۲ است و تحصیلات ابتدایی دارد، افزود: مدت شش سال است که در منزل و بدون داشتن استاد و مربی توانسته‌ام حافظ کل قرآن شوم و از این جهت خداوند را بسیار شاکر هستم.
 
وی که تجربه دومین سال حضور در مرحله استانی مسابقات قرآن اوقاف را دارد، گفت: رقبای ما در رشته حفظ کل بسیار عالی بودند و متأسفانه نبود استاد صوت و لحن در شهرستان خلیل‌آباد باعث شد که ما در این زمینه ضعف عملکرد داشته باشیم و از رقیبان مشهدی خود عقب بمانیم.
 
متسابق رشته حفظ کل قرآن کریم در مرحله استانی مسابقات خراسان رضوی، یادآور شد: مشوق اصلی من در مسیر حفظ قرآن همسرم است و به همه کسانی که از وضعیت زندگی در دنیای امروز خسته و ناامید هستند، پیشنهاد می‌کنم به قرآن روی آورند تا برکات معنوی و مادی را در زندگی خود ببینند، زیرا که قرآن راهنمای زندگی ماست و آیات نجات‌بخش آن در زندگی تک‌تک ما مؤثر و راهگشا خواهد بود.
 
خبرنگار: اعظم دوست حصار
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار