• امروز دوشنبه هجدهم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اقامه نماز عید قربان در بقاع متبرکه رشتخوار و طرقبه شاندیز

اقامه نماز عید قربان در بقاع متبرکه رشتخوار و طرقبه شاندیز

محبی، دوست حصار/ نماز عید سعید قربان در بقاع متبرکه امامزاده میرقوام الدین(ع) رشتخوار و امامزادگان یاسر و ناصر علیهما السلام طرقبه شاندیز اقامه شد.

 دوشنبه 21 مرداد 1398   32  0      

به گزارش خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه خراسان رضوی، نماز باشکوه عیدقربان به امامت حجت الاسلام آخوندزاده، در بارگاه امامزاده میرقوام الدین(ع)روستای نوق از توابع شهرستان رشتخوار برگزار شد.
 
اخوندزاده در خطبه های نماز عید قربان از نحوه قربانی کردن واعمال این روز سخنرانی کرد.

وی افزود: ابراهیم(ع) در دهم ذی الحجه به خاطر غلبه بر نفس خود وانجام تکلیف الهی می خواست حضرت اسماعیل (ع)را قربانی کند که خداوند متعال این امر را انجام شده دید وگوسفندی را فرستاد.
در پایان نماز باشکوه عیدقربان هیات امنای امامزاده میرقوام الدین(ع) گزارشی از عملکرد خود در سال جاری برای حاضرین ارائه دادند.

همچنین هم‌زمان با نهم ذی‌الحجه، روز نیایش مراسم قرائت دعای عرفه همراه با مدیحه‌سرایی و استقبال زائران و مجاوران از پرچم متبرک حرم امام حسین(ع) در بارگاه مطهر امامزادگان یاسر و ناصر علیهما السلام طرقبه شاندیز برگزار شد.
 
 نماز عید قربان نیز به امامت حجت‌الاسلام حسینی،، مدیر مرکز افق، و با حضور زائران و مجاوران در بارگاه ملکوتی امامزادگان یاسر و ناصر علیهما السلام طرقبه اقامه شد.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار