• امروز دوشنبه سی ام دی 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بازسازی گلزار شهدای بقعه امامزاده سید حمزه کاشمر

بازسازی گلزار شهدای بقعه امامزاده سید حمزه کاشمر

کاشمر، نسیم حجازی/ مدیر اجرایی بقعه متبرکه امامزاده سید حمزه(ع) کاشمر از بازسازی گلزار شهدای مدفون در این بارگاه مطهرخبر داد.

 دوشنبه 28 مرداد 1398   26  0      

به گزارش خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، محمد رضا علی نیا، در گفت و گو با خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، بیان کرد: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فرمودند:«صاحبان شهدا، پدرانشان، مادرانشان، همسرانشان، فرزندانشان باید علامت و عکسی داشته باشند این خوب است و هیچ لزومی ندارد این علامت ها را صاف کنیم»
 
مدیر اجرایی بقعه متبرکه امامزاده سید حمزه(ع) با بیان اینکه یکی از کار های غلط یکسان سازی قبور شهدا است افزود: ما هم تصمیم گرفتیم گلزار شهدا را به سبک قدیم بازسازی کنیم.
 
وی تصریح کرد: ما برای هر شهید یک ویترین در نظر گرفته ایم ودر اختیار هر خانواده یک کلید قرار می دهیم تا اگر مایل باشندعکس یا چفیه ای از شهید در داخل ویترین قرار دهند.
 
گفتنی است، ۱۵۳ شهید گلگون کفن در بقعه امامزاده سید حمزه(ع) مدفون شده اند که از این تعداد ۳ شهید منا و مدینه، ۱ شهید انقلاب اسلامی، ۱ شهید مدافع حرم و ۱۴۸ شهید جنگ تحمیلی هستند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار