• امروز شنبه بیست و هشتم دی 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری جشن بزرگ غدیر در بقاع متبرکه سبزوار/ توزیع هزار کیلو گوشت گرم بین نیازمندان از محل موقوفات

برگزاری جشن بزرگ غدیر در بقاع متبرکه سبزوار/ توزیع هزار کیلو گوشت گرم بین نیازمندان از محل موقوفات

سبزوار، علی اکبر ملکی/ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار، با اشاره به برپایی جشن بزرگ غدیر در مساجد و بقاع متبرکه شهرستان گفت: هزار کیلو گوشت گرم از محل اجرای نیت موقوفات مرتبط بین نیازمندان توزیع شد.

 سه شنبه 29 مرداد 1398   39  0      

حجت‌الاسلام جعفر مهدوی خواه، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار در گفتگو با خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امو خیریه خراسان رضوی، بیان کرد: جشن بزرگ غدیر به مدت 2 شب از 28تا 29 مرداد ماه در مساجد این شهرستان برگزار و در پایان این مراسم از محل موقوفات مرتبط از میهمانان پذیرایی و اطعام شد.
 
وی با اشاره به برپایی جشن عید غدیر در بقاع متبرکه شهرستان، افزود: در سه نقطه سبزوار ایستگاه صلواتی برگزار و صبح روز عید غدیر کاروان شادی از بقعه متبرکه امامزاده یحیی(ع) آغاز و تا بقعه امامزاده شعیب(ع) ادامه داشت.
 
حجت‌الاسلام مهدوی خواه، تصریح کرد: با اجتماع غدیریون در بقعه امامزاده شعیب(ع) مراسم جشن روز عید غدیر با مراسم خطبه خوانی ادامه یافت.

توزیع هزار کیلو گوشت گرم بین نیازمندان از محل موقوفات

وی با بیان اینکه نیازمندان با همکاری مراکز افق اداره اوقاف شناسایی شده‌اند، اظهار کرد: ارزش این بسته غذایی ۵۰۰ میلیون ریال است و به هر کدام از نیازمندان یک و نیم کیلوگرم گوشت گرم اعطا شد.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار