• امروز شنبه بیست و یکم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

موقوفات مرتبط با عید غدیر در طرقبه شاندیز اجرای نیت شدند

موقوفات مرتبط با عید غدیر در طرقبه شاندیز اجرای نیت شدند

طرقبه، اعظم دوست حصار/در دهه «ولایت علوی اکمال دین نبوی» موقوفات مرتبط با عید غدیرو موقوفات با نیت کمک به سادات نیازمند در این شهرستان به ارزش 250 میلیون ریال اجرای نیت شدند.

 چهارشنبه 30 مرداد 1398   54  0      

به گزارش خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، همزمان با دهه "ولایت علوی اکمال دین نبوی" موقوفات با نیت کمک به سادات نیازمند و موقوفات با نیت عید غدیر خم در شهرستان طرقبه شاندیز به ارزش 250 میلیون ریال اجرای نیت شدند.

موقوفه "یوزباشی صالح" با نیت کمک به سادات نیازمند ساکن در روستای اسلامرود طرقبه همزمان باعید غدیر خم اجرای نیت شد و از محل عوائد این موقوفه به ارزش 140 میلیون ریال به تعداد 33 نفر از سادات نیازمند این روستا کمک نقدی اهدا شد.

همچنین از محل عوائد موقوفه" حاج حسن عظیم عنبران" به مبلغ 110میلیون ریال همزمان با شب و روز عید غدیر خم، 5 ایستگاه صلواتی در 5نقطه شهرستان طرقبه شاندیز جهت پذیرایی از عموم مردم برپا شد.

این ایستگاهای صلواتی در میدان صاحب الزمان(عج)، محور بقعه متبرکه امامزادگان یاسر و ناصر علیهماالسلام و صحن کوثر بقعه متبرکه و مسجد جامع عنبران و در حاشیه جاده روستای حصار سرخ برپا و بیش از 30هزار نفر در این ایستگاه های صلواتی با شیرینی و شربت پذیرایی شدند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار