• امروز پنج شنبه پانزدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

خدمات ارزنده موکب امام رضا اوقاف خراسان رضوی در کربلا

خدمات ارزنده موکب امام رضا اوقاف خراسان رضوی در کربلا

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری مشهد گفت: اوقاف خراسان رضوی هر ساله موکبی را در کربلا مستقر می کند و علاوه بر پذیرایی خدمات فرهنگی غنی را به زائران امام حسین (ع) ارائه می کند.

 جمعه 12 مهر 1398   35  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی؛ حیدر خوش نیت در حاشیه مراسم حرکت کاروان تدارکاتی اربعین حسینی بیان کرد: برای ایام اربعین حسینی حدود 50 موکب از سطح شهر مشهد عازم شهرهای نجف، سامرا، کاظمین، کربلا و بین نجف و کربلا می شوند.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری مشهد با بیان اینکه دستگاه های مختلف در این خصوص همکاری داشته اند؛ افزود: اوقاف خراسان رضوی و شهرداری مشهد از جمله دستگاه هایی هستند که در این زمینه همکاری خوبی داشته اند.

وی با اشاره به موکب امام رضا (ع) اوقاف؛ گفت: اوقاف خراسان رضوی نیز هر ساله موکبی اعزام می کنند که در کربلا مستقر هستند و در آنجا خدمات ارزنده ای از جمله پذیرایی، اسکان، محتوای فرهنگی ارائه می کند.

وی اظهار دشت: شهرداری مشهد نیز در حوزه اعزام پاکبانان و نظافت قسمت وسیعی از شهر نجف و سطح فاو شیخ طوسی اقداماتی انجام می دهد؛ همچنین در این ایام حدود 104 دستگاه اتوبوس اعزام می کند.

خوش نیت اظهار داشت: موکب اوقاف در کربلا علاوه بر ارائه خدمت در موکب خود برای موکب های خراسان رضوی که در محدوده کربلا و بین نجف و کربلا هستند با اعزام روحانی ارائه خدمت می کند تا محتوای فرهنگی این حرکت عظیم هم غنی و هم در راستای اهداف اربعین حسینی باشد.

وی با بیان اینکه موکب هایی که از سطح شهر مشهد به عراق اعزام می شوند تا روز بعد از اربعین خدمت رسانی می کنند؛ گفت: بعد از اربعین موکب اوقاف خراسان رضوی به عنوان یکی از دستگاه هایی است که در خدمت زائران پیاده امام رضا (ع) خدمات ارزشمندی ارائه می کند.

خوش نیت، با اشاره به پیش بینی حجم گسترده زائران در ایام اربعین؛ بیان کرد: موکب های مشهد مقدس در عراق آمادگی لازم برای خدمت به زائران امام حسین (ع) را دارند؛ همچنین در پایان صفر و ایام شهادت امام رضا (ع) خدمات قابل توجهی توسط دستگاه های مختلف برای مردم پیش بینی شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار