• امروز شنبه دهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تشریح برنامه های دهه وقف شهرستان داورزن

تشریح برنامه های دهه وقف شهرستان داورزن

داورزن، زهرا چشمی/ رییس اداره اوقاف وامور خیریه داورزن، گفت: به مناسبت دهه وقف، برنامه‌های متنوعی با هدف ترویج سنت حسنه وقف در این شهرستان اجرا می شود .

 سه شنبه 23 مهر 1398   79  0      

حجت الاسلام خانی، در گفتگو با خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه خراسان رضوی،گفت: دیدار با فرماندار، امام جمعه، دادستان و رئیس دادگستری شهرستان با هدف ارائه گزارش از اقدامات اوقاف در سال جاری و انعقاد تفاهم نامه همکاری اوقاف و دادگستری در دهه وقف انجام می شود.

وی افزود: مراسم لبیک یا رسول الله(ص) با حرکت کاروان پیاده عزاداری و زنجیر زنی از داورزن و روستاهای اطراف و اطعام از محل موقوفات و کمک خیران، همزمان با سالروز رحلت رسول اکرم(ص)، در بقعه متبرکه امامزاده سید علی اکبر(ع) روستای علی آباد داورزن برگزار می شود.

حجت الاسلام خانی در ادامه گفت: برپایی ایستگاه مشاوره وقف و همه واقف باشیم در محل مصلی و مسجد امام رضا(ع ) داورزن، نشست های تخصصی وقف با اصناف،  افتتاح پروژه نیروگاه خورشیدی، اجرای نیت موقوفات مرتبط با عزاداری سید الشهدا(ع) در 8 روستای شهرستان، و سخنرانی در خطبه های نماز جمعه از دیگر برنامه های پیش بینی شده دهه وقف در داورزن است.
 
رییس اداره اوقاف داورزن تصریح کرد: نواختن زنگ وقف در مدرسه وقفی دکتر رادمنش داورزن، برگزاری همایش یاوران وقف و تجلیل از واقفان، نصب بنر و تبلیغات محیطی، نصب پوستر نمایشگاهی وقف و غبارروبی بقاع شاخص، عیادت و دیدار با واقفان و خانواده شهدا در دهه وقف انجام خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار