• امروز شنبه دهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

خدمت رسانی به بیش از 142 هزار زائر اربعین در موکب امام رضا در کربلا+ عکس

خدمت رسانی به بیش از 142 هزار زائر اربعین در موکب امام رضا در کربلا+ عکس

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، گفت: طی 7 روز به 142 هزار و 74 زائر اربعین حسینی در موکب امام رضا(ع) اوقاف خراسان رضوی در کربلا خدمت‌رسانی شد.

 دوشنبه 29 مهر 1398   87  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، حجت الاسلام و المسلمین احمدزاده، بیان کرد: از ابتدای برپایی موکب امام رضا(ع) تاکنون به بیش از 142 هزار و 74 زائر اربعین خدمت رسانی شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، افزود: در موکب امام رضا(ع)، خدماتی شامل اطعام، اسکان، پخت و توزیع نان گرم، خدمات پزشکی و دارویی به زائران اربعین ارائه شد.

احمد زاده، تصریح کرد: در کنار این خدمات برنامه های فرهنگی شامل اقامه نماز جماعت، قرائت دعا، سخنرانی، عزاداری، پاسخگویی به مسائل شرعی به همراه برپایی حلقه های معرفت در محل موکب امام رضا(ع) ویژه زائران اجرا شد.

وی در ادامه گفت: در این بازه زمانی پذیرایی از 55 هزار و 800 نفر و اسکان 7 هزار و 476 نفر انجام شد و هزار و 603 نفر نیز از خدمات دارو و درمانی این موکب بهره‌مند شدند.

حجت الاسلام احمد زاده، اظهار کرد: با استقرار نانوایی در موکب امام رضا (ع) در کربلا، 52 هزار و 150 قرص نان صلواتی پخت و بین زائران و سایر موکب ها توزیع شد.

وی در پایان گفت: موکب امام رضا(ع) در کربلای معلی از تاریخ 21 تا 27 مهرماه به زائران اربعین حسینی خدمت رسانی کرد.
 
گفتنی است، هزینه های موکب از محل خیرین و موقوفات مرتبط تامین شد. 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار