• امروز دوشنبه پنجم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تلاوت و حفظ قرآن مقدمه ای برای فهم معارف عالی کلام وحی است

تلاوت و حفظ قرآن مقدمه ای برای فهم معارف عالی کلام وحی است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی ، در محفل انس با قرآن کریم در آستان مقدس امامزاده غیاث الدین محمد(ع مشهد) گفت: تلاوت خوب، صحیح خوانی، زیباخونی و حفظ قرآن کریم مقدمه ای برای فهم معارف عالی و عمل به آموزه های کلام وحی است.

 جمعه 17 آبان 1398   30  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد احمدزاده، در آیین محفل انس با قرآن و تجلیل از ۱۸ افتخار آفرین خراسان رضوی در مسابقات ملی و بین المللی قران کریم که در آستان مقدس امامزاده غیاث الدین محمد(ع) برگزار شد؛ بیان کرد: با زحمات اساتید قرآنی روز به روز شاهد درخشش نخبگان قرآنی استان، در عرصه ملی و بین المللی هستیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی افزود: در چند سال اخیر هر سال نمایندگان استان خراسان رضوی در مسابقات سراسر کشوری رتبه اول مدال آوری به لحاظ تعداد و رشته های مختلف داشته است.

وی اظهار داشت: همه ساله یک نفر از استان خراسان رضوی در عرصه های بین المللی به نمایندگی از جمهوری اسلامی حضور داشته و رتبه بین المللی کسب کرده اند.

حجت الاسلام احمدزاده این افتخار را به برکت همجواری امام رضا(ع) عنوان کرد و افزود: از تمام کسانی که در این راه زحمت می کشند به ویژه اساتید و پیشکسوتان قرآنی قدردانی می کنم.

وی بیان کرد: یاد واقفین استانی را گرامی می داریم، که بخشی از حمایت ها و پشتیبانی ها به برکت موقوفاتی است که سالیان خیلی دور توسط این افراد در حوزه قرآن و در خدمت نشر فرهنگ معارف قرآن کریم وقف کردند. 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی اظهار داشت: قطعا تلاوت خوب، صحیح خوانی، زیباخونی و حفظ قرآن کریم مقصد نیست بلکه مقدمه ای برای فهم معارف عالی و عمل به آموزه های کلام وحی است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار