• امروز یک شنبه پانزدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تلاش برای برگزاری باشکوه سی و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در مشهد

تلاش برای برگزاری باشکوه سی و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در مشهد

استاندار خراسان رضوی ، در دیدار رییس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: برای برگزاری باشکوه سی و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در مشهد مقدس تلاش خواهیم کرد.

 چهارشنبه 6 آذر 1398   89  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی، رییس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با علیرضا رزم حسینی، استاندار خراسان رضوی، در محل دفتر استاندار دیدار و گفتگو کرد.
 
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در این دیدار گفت: وظیفه داریم از دولت و مدیران استانی در زمینه تحقق منویات رهبر معظم انقلاب حمایت کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین خاموشی با تقدیر از دستاوردهای استاندار خراسان رضوی، در حوزه اقتصادی، اظهار کرد: آمادگی داریم در حوزه منابع آبی استان ورود پیدا کنیم چراکه این حوزه پتانسیل دارد و مزیت نسبی اشتغال به واسطه آن ایجاد خواهد شد.

وی پیرامون برگزاری سی‌‌وهفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در مشهد مقدس، تصریح کرد: این مسابقات فروردین ماه سال آینده برگزار و اختتامیه آن در حضور رهبر معظم انقلاب خواهد بود.

علیرضا رزم حسینی، در این دیدار اظهار کرد: برگزاری سی‌و‌هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در مشهد مقدس افتخاری است که نصیب ما شده و آمادگی داریم برای برگزاری متفاوت این رویداد نسبت به سال‌های قبل هر نوع کمکی که لازم باشد، انجام دهیم.

وی با اشاره به اینکه استان خراسان رضوی آمادگی برگزاری مسابقات بین المللی قرآن کریم را دارد، افزود: در ایام برگزاری سی‌وهفتمین دوره این مسابقات، شهر مشهد باید فضای قرآنی داشته باشد لذا برای برگزاری باشکوه این مراسم تلاش خواهیم کرد.

استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: به واسطه اقدامات سازمان اوقاف در کرمان، بقاع متبرکه و اماکن تاریخی که سبقه جهانی داشت بازسازی و احیاء شد، با این نگرش در خراسان رضوی هم اماکن تاریخی برجسته‌ای نظیر کاروان‌سراها وجود دارد که می‌توان آن‌ها را بازسازی و مرمت کرد.

وی تاکید کرد: خراسان رضوی مرکز تحولات تاریخی بوده و وجود مضجع شریف امام رضا(ع) در این استان شرایط ویژه ای را برای شیعیان ایجاد کرده است و علاوه بر این اهل تسنن هم ارادت خاصی به آن امام همام دارند و همه ساله در ایام گوناگون به مشهد مشرف می‌شوند.

رزم‌حسینی، در پایان گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه، دارایی‌ها و پتانسیل های بسیاری دارد که می‌تواند با بهره گیری از آن ها، در زمینه توسعه و توانمندسازی خراسان رضوی ورود پیدا کند.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار