• امروز یک شنبه پانزدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

دوره آموزشی مبلغین بومی  در اداره کل اوقاف خراسان رضوی، برگزار شد

دوره آموزشی مبلغین بومی در اداره کل اوقاف خراسان رضوی، برگزار شد

دوره آموزشی مبلغین بومی با محوریت اخلاق کاربردی، آسیب شناسی اجتماعی، کودک و نوجوان، سواد رسانه ای، وقف و .. ۷ و ۸ آذرماه در سالن جلسات اداره کل اوقاف استان برگزار شد.

 شنبه 9 آذر 1398   50  0      

به گزارش روابط عمومی اداره اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، دوره آموزشی مبلغین بومی با محوریت اخلاق کاربردی، آسیب شناسی اجتماعی، کودک و نوجوان، سواد رسانه ای، وقف و .. ۷ و ۸ آذرماه در سالن جلسات اداره کل اوقاف استان برگزار شد.

در دوره اول آموزش مبلغین که 7 آذر برگزار شد، حجت الاسلام المسلمین نظافت، حجت الاسلام والمسلمین جمال ایزدی، حجت الاسلام و المسلمین میرزایی و دکتر صادقی آموزش های لازم را به مبلغین ارائه کردند.

در دوره دوم آموزش مبلغین که 8 آذر برگزار شد، جت الاسلام والمسلمین جمال ایزدی، استاد کوروش شجاع و سید جلال فیاضی آموزش مبلغین را به عهده داشتند.

در دوره اول آموزش، حجت الاسلام نظافت با عنوان اخلاق کاربردی، حجت الاسلام ایزدی با عنوان روش بیان تفسیر، حجت الاسلام میرزایی و دکتر صادقی با عنوان کودک و نوجوان به مبلغین آمورش دادند.

وقف، سواد رسانه ای و آسیب شناسی اجتماعی عنوان مباحث آموزشی است که توسط معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف، کوروش شجاع و سید جلال فیاضی در دوره دوم به مبلغین ارائه شد.

اخلاق با رویکرد تبلیغ در امام زادگان، تدبر در قرآن و روش های بیان تفسیر، اجرای مسابقات و خلاقیت، اصول کلی روش اجرای برنامه کودک و نوجوان، احکام و پاسخگویی به شبهات ثبتی و حقوقی اوقافی، چگونه یک فعال رسانه ای باشیم؟ تفکر، نقاد و خلاق، رسانه شناسی، رسانه و سبک زندگی از سرفصل های این دوره آموزشی بود.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار