• امروز چهارشنبه هفنم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری کارگاه آموزشی کارکرد زبان شناسی در دانشکده علوم قرآنی مشهد

برگزاری کارگاه آموزشی کارکرد زبان شناسی در دانشکده علوم قرآنی مشهد

کارگاه آموزشی با عنوان کارکرد زبان شناسی در تاریخ گذاری آیات قرآن با حضور دکتر احمد پاکتچی در دانشکده علوم قرآنی مشهد برگزار می شود.

 سه شنبه 10 دی 1398   15  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، کارگاه آموزشی با عنوان کارکرد زبان شناسی در تاریخ گذاری آیات قرآن با حضور دکتر احمد پاکتچی،  عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و رییس پژوهشکده دانشنامه نگاری در دانشکده علوم قرآنی مشهد برگزار می شود.
 
در این کارگاه محورهایی شامل نقش زبان شناسی تاریخی در تاریخ گذاری آیات، نقش واژه شناسی و اصطلاح شناسی در تاریخ گذاری آیات، متن شناسی و توجه به تحول متن در تاریخ گذاری آیات، نقش مباحث مطرح در زبان شناسی شناختی در تاریخ گذاری آیات و آسیب ها و دشواری های محتمل در استفاده از زبان شناسی در تاریخ گذاری آیات مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد.
 
این کارگاه آموزشی روز پنج شنبه 12 دی ماه سال جاری از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر به همت مدیریت پژوهش دانشکده علوم قرآنی مشهد در محل این دانشکده به آدرس مشهد، نبش سناباد33 برگزار شود.
 
علاقه مندان به شرکت در این کارگاه آموزشی می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 05138449600 داخلی های 33 و 30 و نیز شماره همراه 09306653940 تماس حاصل نمایند.
 
شایان ذکر است به تمامی شرکت کنندگان گواهی معتبر شرکت در کارگاه آموزشی ارائه خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار