• امروز چهارشنبه سی ام بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اصل بر رعایت صرفه جویی در هزینه ها است/ تاکید بر جذب حداکثری مشارکت دستگاههای ملی و استانی

اصل بر رعایت صرفه جویی در هزینه ها است/ تاکید بر جذب حداکثری مشارکت دستگاههای ملی و استانی

رئیس ستاد برگزاری سی وهفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم با بیان اینکه باتوجه به شرایط اقتصادی، اصل در برگزاری این دوره ازمسابقات بر رعایت صرفه جویی حداکثری در هزینه های مسابقات بین المللی قرآن است ،خواستار جذب مشارکت و همکاری حداکثری دستگاه های ملی و استانی شد.

 پنج شنبه 12 دی 1398   61  0      

 به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، مهدی قره شیخ لو، در نشست مشترک مسئولان و اعضای کمیته های ده گانه سی وهفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم با مسئولان کمیته های اجرایی استانی در مشهد مقدس با قدردانی از تلاش ها و پیگیری های صورت گرفته گفت: تشکیل سه ستاد راهبری در سطح ملی، اجرایی در سطح استانی و جذب مشارکت دستگاه های استانی در استانداری خراسان رضوی از جمله اقدامات انجام شده است.
 
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف افزود: یکی از راهکارهای کاهش هزینه جذب مشارکت و همکاری و بهره گیری حداکثری از ظرفیت دستگاه های اجرایی، نهادها و سازمان ها است.
 
وی همچنین بابیان اینکه برگزاری مسابقات بین المللی قرآن کارسنگین و گسترده ای است گفت: حضور و فعالیت در این مسابقات معامله باقرآن و اهل بیت(ع) است و پاداش آن نزد صاحب قرآن محفوظ است.
 
وی ادامه داد: هماهنگی و همت مضاعف همه همکاران و نظم و انسجام می تواند در پیشبرد مطلوب امور بسیار موثر باشد.
 
در ادامه این نشست طاهری، مسئول کمیته بین الملل و  تشریفات از اجرای دعوت از شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات از طریق سایت برای نخستین بار خبر داد.
 
همچنین حجت الاسلام موسوی متقی، مسئول کمیته فرهنگی، لزوم اثرگذاری فرهنگی و معنوی این مسابقات را مورد تاکید قرار داد و افزود: حرم حضرت علی بن موسی الرضا(ع) بهترین و جامع ترین نماد پیشرفت فرهنگی و تمدنی جمهوری اسلامی است که قاریان شرکت کننده در این دوره ازمسابقات از نزدیک باحضور در حرم امام رضا(ع) آن را خواهند دید.

ارایه گزارش و نظرات سایر مسئولان کمیته ها از دیگر برنامه های این نشست بود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار