• امروز جمعه بیستم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اجرای عملیات عمرانی در بقعه امامزاده احمدالرضا تربت حیدریه

اجرای عملیات عمرانی در بقعه امامزاده احمدالرضا تربت حیدریه

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تربت حیدریه از اجرای عملیات عمرانی در آستان مقدس امامزاده احمدالرضا(ع) با اعتبار ۷۰۰ میلیون ریال خبر داد.

 سه شنبه 24 دی 1398   38  0      

حجت‌الاسلام جعفر نوائیان سررود، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تربت حیدریه در گفتگو با خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، با اشاره به اجرای عملیات عمرانی در بقعه متبرکه امامزاده احمدالرضا(ع) این شهرستان، بیان کرد: این پروژه عمرانی با اعتبار ۷۰۰ میلیون ریال در حال انجام است.
 
وی تصریح کرد: کف‌سازی و اجرای آجرفرش اطراف بقعه متبرکه امامزاده احمدالرضا(ع) به مساحت حدود دو هزار متر مربع هم‌اکنون در حال انجام است.
 
نوائیان سررود افزود: با هماهنگی میراث فرهنگی و اداره‌کل اوقاف خراسان رضوی، آجرهای مورد نیاز این عملیات عمرانی از شهرستان نیشابور خریداری شده است.
 
وی اظهار کرد: اعتبار مورد نیاز جهت این عملیات عمرانی از بخش عمرانی بقعه متبرکه، موقوفات مرتبط و کمک‌های مردمی تأمین شده است.
 
یادآور می‌شود، بقعه متبرکه امامزاده احمدالرضا(ع) در کیلومتر ۴ جاده تربت‌ حیدریه به گناباد، واقع در جنوب غربی روستای بوری‌آباد تربت ‌حیدریه واقع شده است که دارای موقوفاتی در شهرستان‌های تربت‌ حیدریه، رشتخوار و روستای بوری‌آباد است.

خبرنگار افتخاری: اعظم دوست حصار 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار