• امروز چهارشنبه سی ام بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

توزیع 1140 بسته غذایی در بین نیازمندان مجاور بقاع متبرکه خراسان رضوی

توزیع 1140 بسته غذایی در بین نیازمندان مجاور بقاع متبرکه خراسان رضوی

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، گفت: مراکز افق بقاع متبرکه استان تاکنون هزار و 140 بسته مواد غذایی به ارزش یک میلیارد و 712 میلیون ریال را تهیه و در بین نیازمندان مجاور بقاع متبرکه توزیع کردند.

 دوشنبه 30 دی 1398   41  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، حجت الاسلام جمال ایزدی، بیان کرد: بقاع متبرکه در گذشته مراکزی به نام مرکز فرهنگی، قرآنی داشتند که فعالیت های فرهنگی و قرآنی بقعه توسط این مراکز انجام می شد، در یک سال اخیر این مرکز به مرکز افق یعنی مرکز اجتماعی، فرهنگی و قرآنی ارتقا پیدا کرد.
 
معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف استان اظهار داشت: فعالیت های قابل توجهی توسط مرکز افق انجام شده است و روز به روز رونق بیشتری به خصوص در امور اجتماعی پیدا می کند.
 
وی مساعدت به نیازمندان جامعه در قالب تهیه بسته های مواد غذایی شامل برنج، روغن، حبوبات، گوشت و ... را یکی از اقدامات مرکز افق عنوان کرد و افزود: تاکنون هزار و 140 بسته غذایی به ارزش یک میلیارد و 712 میلیون ریال به نیازمندان همجوار بقاع متبرکه توزیع شده است.
 
حجت الاسلام ایزدی اظهار داشت: این بسته های غذایی توسط مرکز افق بقاع متبرکه شهرستان های بجستان، جغتای، خلیل آباد، داورزن، درگز، رشتخوار، سبزوار، طرقبه، قوچان، کاشمر، گناباد و نیشابور تهیه شده است.
 
وی افزود: یکی دیگر از فعالیت های اجتماعی مراکز افق، آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد بود که این اقدام طی دو مرحله در ماه های اخیر با همکاری ستاد دیه و اداره کل زندان های استان ها صورت گرفته است.
 
حجت الاسلام ایزدی تصریح کرد: مراکز افق بقاع متبرکه در خصوص جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی برای سیل زدگان نیز همکاری فعالی داشته اند و این فعالیت ها در خصوص کمک به سیل زدگان استان های کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان ادامه دارد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار