• امروز چهارشنبه سی ام بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سی و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در حرم مطهر رضوی برگزار می شود

سی و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در حرم مطهر رضوی برگزار می شود

مدیرکل اوقاف خراسان رضوی، با تاکید بر لزوم همکاری همه دستگاه های اجرایی در برگزاری مسابقات بین المللی قرآن کریم، گفت: سی و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم جمهموری اسلامی ایران، فروردین ماه 99 در حرم مطهر رضوی برگزار می شود..

 چهارشنبه 2 بهمن 1398   66  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، امروز نشست هم اندیشی و بررسی مشارکت دستگاه های اجرایی استان خراسان رضوی در سی و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران در سالن جلسات اداره کل اوقاف خراسان رضوی برگزار شد.

در ابتدا این جلسه حجت الاسلام و المسلمین محمداحمدزاده، مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: این مسابقات هر ساله با برند جمهوری اسلامی ایران در سطح بین الملل برگزار می شود که به لحاظ موقعیت، جایگاه خاص خودش را دارد.

وی با بیان اینکه مشهد به عنوان پایتخت معنوی کشور می طلبد شرایط ویژه برای اجرای این مسابقات ایجاد کند. افزود: سی و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران از 22 تا 27 فروردین ماه سال 1399 در حرم مطهر رضوی برگزار می شود.

مدیرکل اوقاف استان تصریح کرد: هر دستگاه با توجه به ظرفیت هایی که دارد می تواند قدم های مثبتی در راستای اجرای بهتر این مسابقات بردارد.

در ادامه این جلسه نمایندگان دستگاه ها با اعلام آمادگی کامل در جهت همکاری برای اجرای هر چه بهتر این مسابقات، پیشنهادات خود را در این زمینه ارائه کردند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار