• امروز چهارشنبه سی ام بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

خروج آمریکا از خاورمیانه خون‎بهای شهید حاج قاسم سلیمانی است

خروج آمریکا از خاورمیانه خون‎بهای شهید حاج قاسم سلیمانی است

مسئول قرارگاه عمار، در بقعه متبرکه امامزاده سید حمزه(ع) کاشمر، گفت: دشمن هر آنچه داشته به میدان آورده و چیز دیگری ندارد، خون بهای حاج قاسم سلیمانی اخراج آمریکا از منطقه است.

 جمعه 4 بهمن 1398   22  0      

به گزارش خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، در آستانه چهل ویکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران همایش دستاوردهای انقلاب با حضور پر شور مردم انقلابی کاشمر و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ مهدی طائب، مسئول قرارگاه عمار در بقعه متبرکه امامزاده سید حمزه(ع) برگزار شد.
 
وی با بیان اینکه محور توسعه و جهانی شدن اسلام آن زمان حضرت علی(ع) بود و اگر از امام علی (ع) دفاع نمی شد امامت و جهانی شدن دین اسلام از بین رفته بود افزود: هدف حضرت زهرا(س) از نجات امام علی(ع) این بود که اسلام به نقطه رشد،تعالی و حاکمیت برسد.
 
مسئول قرارگاه عمار ادامه داد: آمریکا هواپیمای ما را با ۱۷۰سرنشین در خلیج فارس منفجر کرد اما آن زمان ایران ابزار مقابله با دشمن را نداشت ولی دراین زمان ایران به این دستاورد بزرگ رسیده که توانسته پهباد آمریکایی ها را بزند و پایگاه بزرگ نظامیان آمریکایی در عین الاسد عراق را هدف موشک ها قرار دهد این ها همه از دستاورد های بزرگ این انقلاب هستند.
 
وی بابیان اینکه اگر بخواهیم آمریکا را از منطقه بیرون کنیم نیازمند قدرت هستیم و  اگر قدرت نداشته باشیم دشمن لحظه‌ای برای نابودی ما درنگ نمی‎کند، افزود: خون بها سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اخراج آمریکا از منطقه عراق، کویت، سوریه و خلیج فارس است.
 
حجت الاسلام طائب، تصریح کرد: حاج قاسم سلیمانی از نیروهای رهبر معظم انقلاب بود و چون دست دشمنان به ایشان نمی‌‏رسید ترورش کردند.
 
خبرنگار افتخاری: نسیم حجازی
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار