• امروز دوشنبه هجدهم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بازدید مسئول امور استان‌های سازمان اوقاف از پروژه های سرمایه گذاری موقوفات گوهر شاد و عبد الله رضوی

بازدید مسئول امور استان‌های سازمان اوقاف از پروژه های سرمایه گذاری موقوفات گوهر شاد و عبد الله رضوی

مسئول امور استان‌های سازمان اوقاف و مدیران کل اوقاف خراسان های شمالی، رضوی و جنوبی، سیستان و بلوچستان و هرمزگان از مرکز پرورش دام سبک و سنگین و پرورش ماهی موقوفات گوهرشادآغا و عبدالله رضوی درطرقبه و شاندیز بازدید کردند.

 چهارشنبه 23 بهمن 1398   78  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، صبح امروز جلسه منطقه شرق کشور با حضور حجت الاسلام و المسلمین روحانی نژاد، مسئول امور استان‌های سازمان اوقاف و امور خیریه و مدیران کل اوقاف و امور خیریه خراسان های شمالی، رضوی و جنوبی، سیستان و بلوچستان و هرمزگان در محل سالن جلسات اداره کل اوقاف خراسان رضوی برگزار شد.

همچنین حجت الاسلام و المسلمین روحانی نژاد و مدیران کل اوقاف و امور خیریه خراسان های شمالی، رضوی و جنوبی، سیستان و بلوچستان و هرمزگان از موزه وقف اداره کل اوقاف استان،  مرکز پرورش دام سبک و سنگین و پرورش ماهی موقوفات گوهرشادآغا و عبدالله رضوی در شهرستان طرقبه و شاندیز بازدید کردند.

بازید مسئول امور استان های سازمان اوقاف به همراه مدیران کل از مجتمع آموزشی و درمانی موقوفه عبدالله رضوی شاندیز و زیارت آستان مقدس امامزادگان یاسر و ناصر علیهما السلام پایان بخش سفر این هیئت بود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار