• امروز پنج شنبه دوازدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مراسم تجلیل از همسران کارکنان اداره کل اوقاف خراسان رضوی، در تالار نور مشهد برگزار شد

مراسم تجلیل از همسران کارکنان اداره کل اوقاف خراسان رضوی، در تالار نور مشهد برگزار شد

جشن بزرگ میلاد حضرت زهرا(ع)، تجلیل از همسران کارکنان اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی و تجلیل از مادران و همسران شهدا در تالار نور مشهد مقدس برگزار شد .

 پنج شنبه 24 بهمن 1398   22  0      

به گزارش خبرنگار روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، جشن بزرگ میلاد حضرت زهرا(ع)، تجلیل از همسران کارکنان اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی و تجلیل از 18 نفر از مادران و همسران شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم استان در تالار نور مشهد مقدس برگزار شد.

این مراسم با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، پخش سرود ملی و صلوات خاصه امام رضا (ع) آغاز و با مولودی خوانی و پذیرایی ادامه یافت.

حجت الاسلام و المسلمین روحانی نژاد، مسئول امور استان‌های سازمان اوقاف و امور خیریه در این مراسم با اشاره به این روایت از اهل بیت(ع) که شکر خدایی را که دشمنان ما را از احمق ها قرار داد، بیان کرد: امپراطور رسانه ای تبلیغات مسموم در سراسر دنیا این طور نشان می دادند که مردم ایران از انقلاب و نظام سیر شده اند، اما در یک اشتباه محاسباتی دشمن و به شهادت رساندن سردار دلها، شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی المهندس و همرزمانشان نه تنها همه آحاد ملت ایران بلکه همه نظام های آزاد اندیش جهان به صحنه آمدند .
وی افزود: به همان میزانی که مردان در به سرانجام رسیدن انقلاب و دفاع از حرم های اهل بیت(ع) نقش داشتند، زنان نیز نقش ویژه ای داشتند و حضرت زهرا(س) الگوی زنان مسلمان امروز است و همان گونه که ایشان بر فرزند آوری و تربیت فرزند و کانون گرم خانواده توجه داشتند، در فعالیت های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی حضور جدی داشتند. 

حجت الاسلام و المسلمین روحانی نژاد، تصریح کرد: همسران کارکنان اوقاف هم نقش موثری در این خدمت گذاری دارند و اگر این نقش همراهی و حمایت نباشد کارکنان اوقاف در خدمت رسانی به قرآن و عترت موفق نخواهند بود.

.در پایان از مادران، همسران شهدا و همسران کارکنان اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، تقدیر شد
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار