• امروز پنج شنبه بیست و یکم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

توزیع 500 بسته مواد غذایی در حاشیه شهر مشهد+عکس

توزیع 500 بسته مواد غذایی در حاشیه شهر مشهد+عکس

به همت اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک مشهد در آستانه آغاز سال جدید، 500 بسته مواد غذایی به ارزش 800 میلیون ریال در حاشیه شهر مشهد توزیع شد.

 پنج شنبه 22 اسفند 1398   52  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی؛ حجت الاسلام محمد صفرپور، گفت: به همت اداره اوقاف ناحیه یک مشهد در آستانه آغاز سال 99، 500 بسته مواد غذایی از محل موقوفات مرتبط به ارزش 800 میلیون ریال در حاشیه شهر مشهد توزیع شد.

رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه یک مشهد با بیان اینکه ارزش هر بسته یک میلیون و 600 هزار ریال است، گفت: برنج، روغن، حبوبات، سویا و ماکارانی اقلام تشکیل دهنده این بسته ها می باشد.

وی اظهار داشت: در جهت پیشگیری از ابتلای افراد به ویروس کرونا، این اداره 4000 عدد ماسک به ارزش 20 میلیون ریال را به همراه بسته های مواد غذایی در حاشیه شهر مشهد توزیع خواهد کرد.

حجت الاسلام صفرپور افزود: از ابتدای سال تاکنون در جهت اجرای نیات واقفین ۸۵۰ بسته مواد غذایی به ارزش 2 میلیارد و 374 میلیون ریال در حاشیه شهر مشهد توزیع شده است.

رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه یک مشهد بیان کرد: این اداره از ابتدای سال تاکنون موقوفات شهر مشهد را با ارزش 14 ‌میلیارد و 720 میلیون ریال در قالب ۱۴ طرح مانند مهر تندرستی، مهر تحصیلی، ضیافت الهی و ...در حاشیه شهر مشهد اجرای نیت کرده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار